Mam taki problem przy instalacji ...
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Mam taki problem przy instalacji ...

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    28-10-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Mam taki problem przy instalacji ...

    ...Witam Wszystkich. Mam problemik z instalacją. Pomóżcie ... Joomla w "w kapeluszu" utf 1,0,13 IE

    Warning
    : main(/home.31/r/e/d/redent/www/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home.31/r/e/d/redent/www/includes/joomla.php on line 81

    Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required '/home.31/r/e/d/redent/www/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home.31/r/e/d/redent/www/includes/joomla.php on line 81

    Co mam z tym począć ?
    Pozdrawiam
    Arek

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-09-2007
    Skąd
    Kielce
    Wpisy
    73
    Punkty
    12

    Domyślny

    witam
    złe dane - prawdopodobnie zły adres serwera bazy danych, albo istnieje już instalacja Joomla a nie kazałeś jej nadpisać albo zachować
    1. Używanie Internet Explorera jest jak uprawianie sexu bez zabezpieczenia z przygodnie napotkanymi osobami .....
    2. Nie dyskutuj nigdy z idiotą! Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    28-10-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny bhłędy instalacji

    Cytat Wysłane przez wir100 Zobacz wiadomość
    witam
    złe dane - prawdopodobnie zły adres serwera bazy danych, albo istnieje już instalacja Joomla a nie kazałeś jej nadpisać albo zachować

    Nie wiem
    wszystko wykasowałem wcześniej z serwera. była tam wprawdzie wcześniejsza instalacja ale wywaliłem i wykasowałem też mysql

    Jak sobie z tym poradzić ??

    Arek

  5. #4
    Bywalec floyd awatar
    Dołączył
    14-02-2007
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Wpisy
    238
    Punkty
    45

    Domyślny

    Wydaje mi się, że nie wszystkie pliki zostały wgrane na serwer lub też zostały wgrane z błędem (np. zerowy rozmiar lub zmiana nazwy z malej na dużą literę). Spróbuj jeszcze raz. Jeśli do uploadu używasz total commandera to lepiej zmień na FileZille.
    pozdrawiam floyd

    Welcome To The Machine ...

  6. #5

    Domyślny

    W trakcie wgrywania plików na serwer wyłącz opcję "zmień wielkie litery na małe". Niektóre wersje joomli mają w katalogu includes używane duże litery i powoduje to powstawanie takich błędów. Niby wszystkie pliki są a tak naprawdę system ich nie widzi. W wersji z kapeluszem problem dotyczy tylko katalogu includes.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •