problem z instalacją komponentów - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 31

Temat: problem z instalacją komponentów

  1. #21
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-09-2007
    Wpisy
    84
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ebiznes Zobacz wiadomość
    Martyna postaraj sie sprawdzić chmoody na serwerze dla katalogów ( powinny być 777 ), a druga sprawa, może juz isntalowałaś ten komponent, to musisz usunąć go najpierw, a następnie wgrać od nowa...
    Chmody są ustawione dobrze. Wszystko inne się instaluje. Może to coś innego... tylko nie wiem co
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22

    Domyślny

    Napisałem to do zwiasuna:

    Zmieniłem kod akocomment tak, aby ruszył na jommli 1.0.13. Wyawliłem wszystkie polskie znaki zamieniając je na łacińskie odpowiedniki np. ą na a ó na o. I do plików XML dodałem linię <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>.
    Akkocomment w końcu się zainstalował i chodzi pięknie W tym tylko względzie, że na webserv'ie na moim serwerze ovh się ciągle sypie... Jak chcę zapisać konfigurację to wywala taki błąd:

    Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER, expecting T_VARIABLE or '$' in /home.2/p/l/p/pl/www/procek/administrator/components/com_akocomment/config.akocomment.php on line 10


    Jak to naprawić? Mam zgodność joomli ustawioną na tą wcześniejszą, pliki mają właściwość 777, na serwerze nie mam safe mode... Więc co tu może być nie tak?

    Niestety nie odpowiedział

  4. #23
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny Kodowanie Remository

    Zainstalowałem poprawnie komponent Remository v. 3,40 po zmianie kodowania w pliku xml
    mimo to mam kwadraciki w kodowaniu UTF 8
    Dzia� plik�w - strona g��wna
    w źródle strony mam kodowanie poprawnie UTF-8. Co jeszcze muszę zmienić?

  5. #24
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Przepraszam, że zawracałem głowę, problem był banalny, trzeba było przekodować plik polish.php w languages komponentu Remository z ISO na UTF-8

  6. #25

    Domyślny

    Problem rozwiązany (połowicznie) zapisałem sobie konfigurację na webservie i na chama przeniosłem ją na serwer Działa!

  7. #26
    Debiutant
    Dołączył
    21-11-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny bła podczas wpisywania danych --pomocy ! ! ! !

    witam wszytskich bardzo prosze pomoc kiedy podczas instalacji wpisuje dane typu nazwa hosta nazwa użytkowinka MySql hało i tym podobne potem wciskam dalejk i tak bład prosze o pomoc :

    Wystąpił bład bazy danych : access denied for user 'db_gubu183735'@'localhost' to datebase 'gubus'
    SQL=CREATE DATABASE 'gubus'


    ps. pomóżcie mi plis z góry dzieki ;]
    Załączone pliki Załączone pliki

  8. #27
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-03-2007
    Skąd
    Galicja
    Wpisy
    52
    Punkty
    16

    Domyślny

    Wpisz na obyrtke, czyli host: localhost (zazwyczaj taki jest), user: gubus, baza: db_gubu183735. Nie wiem na 100%, ale powinno pomóc.
    Szukajcie, a znajdziecie - jakże to pięknie brzmi...
    Człowiek się całe życie uczy, a i tak głupi umiera.

  9. #28
    Debiutant
    Dołączył
    21-11-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny dzieki za pomoc i ...

    wielkie dzieki z całego serca ;] narwade dzieki ale znó mam problem wszystkoi mam po angielsku w zapleczu wszytsko zmieniłem na polski ściagnołem joomal 1,3 +pl i tak po angielsku czekma na syzbką pomoc

  10. #29
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    A jaki languages masz ustawiony jako domyślny w menu languages w panelu admina? Ustaw jako domyślny polski i powinno być po kłopocie

  11. #30
    Debiutant
    Dołączył
    21-11-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    nom tak ustawiłem na poski i ani admin ani stronka sie nie zamienila dalej english

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •