PonyGallery i Lightbox
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: PonyGallery i Lightbox

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    31-10-2007
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny PonyGallery i Lightbox

    Mam nastepujace pytania:
    1. w PonnyGal ustawiłam zeby fotki pojawiały sie w lightboxie i moje pytanie jest takie, dlaczego fotka wyswietla sie na takim dlugim bialym tle a nie np w ramce i czy da sie to zmienic jakos?
    2. czy w pony da sie pousuwac teksty 'TOP 10: Najlepiej ocenione - Ostatnio dodane - Ostatnio komentowane - Najczęściej oglądane' nie chce zeby mi si e to wyswietlało

    jesli nie pony gallery to co?
    SimpleGallery mi sie wgrac nie chce, Expose szefowi sie nie podobała, Zoom Gallery nie działa, Dats Gallery tez nie...cos prostego z podziałem na kategorie i z lightboxem chociaz nie koniecznie potrzebuje...

    pozdrawiam, Monika
    Attached Images Attached Images
    Ostanio edytowane przez monicoor : 08-11-2007 20:23 Powód: skleroza
    być kobietą być:]

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-12-2005
    Skąd
    Bełchatów
    Wpisy
    87
    Punkty
    5

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez monicoor Zobacz wiadomość
    Mam nastepujace pytania:
    1. w PonnyGal ustawiłam zeby fotki pojawiały sie w lightboxie i moje pytanie jest takie, dlaczego fotka wyswietla sie na takim dlugim bialym tle a nie np w ramce i czy da sie to zmienic jakos?
    Niestety nie mam pojęcia dlaczego tak dziwnie Ci się wyświetle u mnie chodzi ok. Może nadpisz katalog lightbox od nowa.
    Cytat Wysłane przez monicoor Zobacz wiadomość
    2. czy w pony da sie pousuwac teksty 'TOP 10: Najlepiej ocenione - Ostatnio dodane - Ostatnio komentowane - Najczęściej oglądane' nie chce zeby mi si e to wyswietlało
    Tak, da się. PA > PonnyGallery > Settings > Frontend Settings (Ustawienia strony frontowej - 3 zakładka to jest) >> Ustawienia Toplisty i tutaj wyłączasz wszystko lub ustalasz co ma być włączone a co nie.

    W razie dalszych problemów pisz... ja poszperam jeszcze czy aby w PG nie ma nic o ustawieniach Lightboxa.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-10-2007
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    a ja szukam takiego myku do PonnyGallery jak cos w rodzaju Lightbox'a w ZoomGallery - chodzi mi o wybieraie fotek z galeri przez użytkowników a nie efekt lightbox'a ;)

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    05-12-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Jak wyłączyć lightboxa?

    Jak wyłączyć tego lightboxa, dodam, że najpierw go nie miałem, potem go włączyłem, a teraz chciałbym wyłączyć, bo nie można komentować zdjęć. W ustawieniach stony frontowej mam "Wszystkie obrazki w okienku lightbox:" ustawione NIE, w Widoku szczegółowym "Otwórz Oryginalne Zdjęcie w:" mam Nowe okno, co tu nie dam i tak zawsze wyświetla mi się Lighbox.
    Może ktoś pomoże.
    Pemal

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-12-2005
    Skąd
    Bełchatów
    Wpisy
    87
    Punkty
    5

    Domyślny

    Wybierz inny sposób wyświetlania zdjęć.. np. Java Script..

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    05-12-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Pony

    Dawałem już wszystkie dostępne opcje i ciągle to samo. Pisałem o tym

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-12-2005
    Skąd
    Bełchatów
    Wpisy
    87
    Punkty
    5

    Domyślny

    Kurcze ciężko tak, musiałbym zobaczyć ustawienia administracyjne.. :/

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •