jaki platny hosting wybrac ?
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: jaki platny hosting wybrac ?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-03-2006
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny jaki platny hosting wybrac ?

    Zastanawiam sie nad platnym hostingiem dla joomli.

    Mam platny serwer na fc.pl ale niestety nie jest dobry. Sa problemy z zintegrowaniem joomli oraz forum smf.
    Instalacja joomli byla bezbledne...wszystkie parametry graly, zadnych bledow. Problem pojawial sie jak chcialem doinstalowac forum smf. robilem to roznymi sposobami ale zawsze cos sie sypalo. Probowalem rowniez joomli PE ale bylo to samo.

    Dlatego prosze o rade jaki platny chosting upora sie z joomla oraz wszelkimi dodatkami ?
    Nie potrzebuje duzo miejsca. jedna baza wystarczy, tylko zeby wszystko dzialalo

    Polecicie jakis dobry hosting ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    U mnie na stronce masz "Hosting polecany przez Komputer Swiat". Reklama swoja droga - ale ja wszystkie serwisy (mambopl.com, joomlapl.com i pe.joomlapl.com) trzymam wlasnie u nich. Od dawna. I jestem bardzo zadowolony.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-10-2005
    Wpisy
    36
    Punkty
    11

    Domyślny

    Wszak każdy jest dobry, ale każdy ma indywidualne podejście i indywidualne odczucia, co do różnych sposobów oceniania nie napisz Ci, wprost co jest dobre a co złe pamiętaj ze zawsze przed dokonaniem możesz testować za darmo tak wiec to będzie najlepsze lub po prostu zaufaj sprawdzonej i znanej firmie, bo jarząbków z ofertą super Hostingu nie brakuje czasami ludzie się budzą za późno i maja jeszcze rękę w nocniku.

    Internet Providers

  5. #4
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    masasolna - odsyłam Cie tutaj. Dobre miejsce by dowiedzieć się czegoś więcej o hostingu płatnym i nie tylko. Pozdro!

    P.S. Ja polecam avx.pl
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •