Juz po joomli? Pomocy
Wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Juz po joomli? Pomocy

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    25-12-2005
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny Juz po joomli? Pomocy

    Stalo sie - chodzilo dobre 2 miesiace i najpierw wywalilo bledy w bocie whosonline a teraz padlo na amen:

    DB function failed with error number 1016
    Can't open file: 'jos_session.MYI'. (errno: 145) SQL=SELECT session_id FROM jos_session WHERE session_id = MD5( 'ff4d5632fc0e3dcf993e230967b98367' )
    SQL =
    SELECT session_id
    FROM jos_session
    WHERE session_id = MD5( 'ff4d5632fc0e3dcf993e230967b98367' )

    zamiast strony wyswietla tylko to nieda się wejśc ani do panelu admina na na strone
    na liscie tabel tylko przy niej pisze ze " jos_session w użyciu"
    Wszedlem do phpMyAdmin - sprobowalem podgladnac strukture jos_session i wyskakuje tez:

    Błąd
    zapytanie SQL:
    SHOW KEYS FROM `jos_session` ;
    MySQL zwrócił komunikat:
    #1016 - Can't open file: 'jos_session.MYI'. (errno: 145)

    wcielo mi tablice? da sie to uratowac jeszcze?jak co adres stronki: http://parafianspj.glt.pl/
    nexus246 pisal "ile mozesz zapytan SQL wykonywac, moze jest jakis limit na godzine"
    mam to postawione na swoim serwerze - nic specjalnie nie konfigurowalem - wczesniej super chodzilo problem dotyczy tylko tej bazy - mam jeszcze uruchomiony jportal i chodzi - wlasnie jestem po reboocie calego kompa.
    livio pisale ze to moze wina bazy: "wina bazy danych.Szczególnie, jeżeli jest w wersji 5."
    stone sie zas pytal o parametry serwera wiec:
    MySQL 4.0.20 do zarzdzania uzywam phpMyAdmin 2.6.4-pl1 komp p200 80mb ram, dysk 800mb

    Gdybajac - wystarzy jakos nadgrac ta jedna tabele? czy wystarczy usunac ja a na jej miejsce wstawic nowa?

    Ostatecznie czy da sie jakos naprawic sama tabele - wyczytalem o "REPAIR TABLE nazwa.tabeli pomogło" tylko jak to zrbic?

    Aha i do czego sluza pliki bin.066 itp (mam je w var/lib/mysql) - to sa jakies logi ktore mozna skasowac? bo troche tego mam.
    Ostanio edytowane przez jahu : 18-03-2006 15:28

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •