Kursy walut - wtyczka - Strona 5
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Wyniki 41 do 46 z 46

Temat: Kursy walut - wtyczka

  1. #41
    Bywalec
    Dołączył
    22-06-2009
    Wpisy
    114
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,

    a czy jest możliwość wyświetlenia tego modułu w prawym menu? jak tak to jakim sposobem?

    P.S.

    Jak mogę zainstalować ten moduł pod 1.5? System Legacy nie wchodz w gre bo wtedy się to gryzie strasznie z całą stroną...
    Ostanio edytowane przez curt : 28-07-2009 23:53

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #42
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-11-2007
    Skąd
    Gdańsk
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Puri: czy chodzi o stronę nasz-berlin.com? bo widzę że komponent działa.

    curt: niestety w obecnej chwili wymagany jest System Legacy dla Joomla! 1.5, planujemy wydanie nowej wersji komponentu, ale w tej chwili nie jestem w stanie podać przybliżonego terminu.

    Przepraszam za długi okres czasu dla odpowiedzi, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w przypadku pytań na temat naszych komponentów: http://bankowynet.pl/kontakt


    Pozdrawiam serdecznie
    Robert Górecki
    Bankowynet.pl

  4. #43
    Debiutant
    Dołączył
    12-10-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    CZy ta wtyczka zmienia cenę na sklepie? Wprowadzone mam ceny w Euro ale na sklepie wyświetlają się złotówki więc moje pytanie brzmi czy ta wtyczka zapewni zawsze aktualną cenę produktów n stronie?

  5. #44
    Debiutant
    Dołączył
    16-02-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Automatyczna konwersja kursów walut w sklepie

    Mam taki problem. Kupuje produkty w krajach UE i USA. Korzystam z komponentu VirtueMart. Ceny w sklepie maja być w założeniu w złotówkach natomiast cennik w panelu administracyjnym zawierać winien ceny w walutach obcych. W VirtueMart za zamianę kursu walut odpowiada konwerter opierający się na kursach średnich Europejskiego Banku Centralnego (plik: convertECB.php). Bardzo zależy mi na tym aby kursy walut oparte były nie o kurs średni, ale o kursu sprzedaży dewiz. W takim przypadku czy:

    1. Istnieje taki konwerter który obsługiwałby kursy sprzedaży walut jakiegokolwiek banku polskiego?
    2. Istnieje taki plugin, w którym ewentualnie sam mógłbym wprowadzać codziennie takie kursy ręcznie w stosunku do wymaganych przeze mnie walut (głównie DOLAR, EUR, CHF)?

    Nie jestem programista PHP i nie potrafie samodzielnie sobie z tym problemem poradzic. Prosze więc o pomoc, gdyz nie znalazłem dotychczas rozwiązania na forach. A może ktoś inny z takim problemem sobie poradził. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Serdecznie pozdrawiam.

    P.S. A może któryś z banków wprowadziłby własny konwerter generując tym samym popyt na swoje usługi poprzez integracje systemu ze sklepami internetowymi opartymi o VM?

  6. #45
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-10-2010
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, jak zainstalować ten komponent i moduł po raz drugi, tak żeby był podwójnie na jednej joomli?

  7. #46
    Debiutant
    Dołączył
    04-06-2011
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    2 moduł używają tego samego katalogu, jak go zmienić?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •