Kursy walut - wtyczka - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 46

Temat: Kursy walut - wtyczka

  1. #21
    Debiutant
    Dołączył
    21-07-2008
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przetestowałem i kod osadzający wstawkę działa, niemniej nie zdefiniował Pan parametru site więc otrzyma Pan komunikat o błednym kodzie wstawki.

    Wracając do błędu parsera:

    Kod PHP:
    Parse errorsyntax errorunexpected '<' in /home/masarnie/domains/masarnie.com/public_html/modules/mod_php/mod_php.php(36) : eval()'d code on line 6 
    wskazuje on, że korzysta Pan z funkcji eval() i w kodzie, który jest argumentem tej funkcji w linii 6 występuje nieoczekiwanie znak "<". Jak Pan widzi w kodzie osadzającym wstawkę:

    Kod PHP:
    echo(file_get_contents("http://bankowynet.pl/scripts/webmaster/box.php?wstawka_szerokosc=200&wstawka_obramowanie=1px+solid+%23e6e6e6&czcionka_typ=Arial%2C+Verdana%2C+Helvetica%2C+Tahoma&czcionka_rozmiar=11&naglowek_tlo=%23e6e6e6&naglowek_kolor=%23666666&komorka1_tlo=%23f2f2f2&komorka2_tlo=%23e6e6e6&nazwy_wyrownanie=center&komorka_kolor=%23454551&wykres=1&naglowek=1&pogrubienie=1&strzalki=1&site="."&".$params)); 
    takiego znaku ( "<" ) nie ma. W dodatku mamy tylko jedną linijkę kodu.

    Zatem błąd musi być w innej części systemu, a nie w kodzie osadzającym wstawkę.

    Przypominam także, że kod przekazywany jako argument funkcji eval() nie może zawierać znaczników otwierających i zamykających kod php ( <?php i ?> ).
    Ostanio edytowane przez ProgramistaBankowynet : 04-09-2008 17:51

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Bywalec
    Dołączył
    08-08-2006
    Wpisy
    178
    Punkty
    10

    Domyślny

    Masz jakis pomysl jak temu zaradzic?
    Tanio. ;)

  4. #23
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-08-2008
    Skąd
    na płd Polski
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    prubue zainstalować tą wtyczkę tylko wyskakuje mi cały czas błąd "nieznany typ archiwum". Gdzie to można zmienić w panelu administracyjnym aby mógł zainstalować archiwum rar? A jak nie można to ma ktoś spakowane zipem?

  5. #24
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Witam

    robertone nie potrafisz rozpakować ? i spakować ponownie jako zip :confused:

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  6. #25
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-08-2008
    Skąd
    na płd Polski
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    kurcze sorry o tym nie pomyślałem, dzięki

  7. #26
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-04-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak się zastanawiam czy jest jakaś wtyczka, która pokazywałaby cenę złota lub ropy naftowej.
    Swoją drogą być może ktoś oprócz mnie byłby tym zainteresowany. Z doświadczenia wiem, że jak ktoś patrzy na waluty to patrzy też na złoto a maniacy jak ja także na cenę ropy. (dolar w sumie odwrotnością ropy)

    Cena załota to NBP. Przy ropie się nie upieram.

  8. #27
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-11-2007
    Skąd
    Gdańsk
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez robertone Zobacz wiadomość
    prubue zainstalować tą wtyczkę tylko wyskakuje mi cały czas błąd "nieznany typ archiwum". Gdzie to można zmienić w panelu administracyjnym aby mógł zainstalować archiwum rar? A jak nie można to ma ktoś spakowane zipem?
    Aby właściwie zainstalować wtyczkę należy rozpakowac główny katalog, dopiero w nim znajdują się właściwe pliki instalacyjne i one są spakowane zip'em właśnie - znajduje się tam również dokładna instrukcja jak zainstalować komponent.

    Nilborn: do końca tego roku planujemy nową odsłonę serwisu a co za tym idzie pojawi się wiele nowych komponentów - pomyślimy i o kusach złota.

    Pozdrawiam serdecznie
    Robert Górecki
    Bankowynet.pl

  9. #28
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-04-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    To jak już będzie ta nowa odslona to moze w ramach akcji daloby sie zrobic procentowe spadki badz wzrosty tak jak to jest u Was na stronie?

  10. #29
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-11-2007
    Skąd
    Gdańsk
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dla kursów średnich jest taka opcja już teraz, wprowadzimy również taką możliwość dla kursów kupno-sprzedaż w nowej odsłonie.

    Bardzo chętnie zapoznamy się również z Państwa opiniami oraz życzeniami jakie komponenty cieszyłyby się zainteresowaniem z Państwa strony, które to postaramy się w miarę możliwości uwzględnić.

    Pozdrawiam serdecznie
    Robert Górecki
    Bankowynet.pl

  11. #30
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-01-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam

    Mam problem z wyświetlaniem kursów z bankowynet.pl mianowicie komponent i moduł zainstalowały się bez problemów natomiast kursów ani wykresów nie ma mimo iż włączyłem odpowiednie opcje w komponencie. Co może być nie tak ?

    Z góry dziękuję za odpowiedź

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •