czy to mozliwe.. - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 21

Temat: czy to mozliwe..

  1. #11
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    ja mysle ze to ona i wygląda tak


    czy ktoś ma inne wyobrażenie o Joomli?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Blokowany
    Dołączył
    17-02-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    No to jak już w temacie jest napisane "czy to możliwe..." więc nie będe zakładał drugiego takiego tematu ;)
    Ja mam takie pytanko czy da się w joomla! zrobić portal/serwis w stylu nasza-klasa, fotka, bahu, epuls itp?
    Bo chcę zrobić serwis z naprawdę dużą ilością opcji, tylko nie wiem od czego zacząć poza szablonem ;)
    pozdrawiam i licze na szybką odpowiedź ;p

  4. #13
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez fudi Zobacz wiadomość
    Ja mam takie pytanko czy da się w joomla! zrobić portal/serwis w stylu nasza-klasa,
    nie da sie jommla jest zbyt zaawansowana proponuje phpfusion lub coś równe zaawansowanego ;)

  5. #14
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez fudi Zobacz wiadomość
    No to jak już w temacie jest napisane "czy to możliwe..." więc nie będe zakładał drugiego takiego tematu ;)
    Ja mam takie pytanko czy da się w joomla! zrobić portal/serwis w stylu nasza-klasa, fotka, bahu, epuls itp?
    Bo chcę zrobić serwis z naprawdę dużą ilością opcji, tylko nie wiem od czego zacząć poza szablonem ;)
    pozdrawiam i licze na szybką odpowiedź ;p
    Zacznij od dobrego serwera zeby potem twoj super serwis nie mial takich problemow jak autorzy klasy ;)
    Co do Joomla - owszem da sie cos takiego zrobic ale trzeba wiedziec co sie chce (dokładnie) osiagnac przed rozpoczeciem prac aby potem nie bylo zalow ze joomla jest be bo nie moze tego albo tego.

    Napisz sobie liste tych wszystkich opcji a potem przewertuj dokumentacje lub opisy kilku systemow CMS i dopiero wtedy zastanawiaj sie czy takie cos da sie zrobic na ktoryms z nich czy tez bedzie wymagalo autorskiego rozwiazania.

  6. #15
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    czy w dzisiejszych czasach juz sie kartki nie używa? ja sie nauczyłem strony robie tak... dostaje zlecenie dowiaduje sie co to jest za firma pomsył itd... jak wygląda konkurencja w www jakie oni maja rozwiązania.... zastanawiam sie co bedzie potrzeba Flash php mysql asp czy tylko html... rysuje wstępny wygląda strony potem dodaje wszystko co jest koniecznie (jeśli wypada na joomle) wszystkie dodatki moduły itd... potem robie grafik w komie podstawie rysunku, przykrawam zeby było "elastycznie" domniemam ile moze być zapytań dziennie do strony ustalam który serwer będzie obsługiwał no i to wszystko...
    najpierw plan rozeznanie potem wykonanie... wszystko jest możliwe gdy sie zaplanuje i pomyśli... nie zawsze jest tak ze bedzie com_naszaklasa i juz bedzie dobrze działało a ludzie sami sie zejdą.... zbudowanie strony to pikuś wdrożył zakochać userów w niej nauczyć ich strony i utrzymać to jest sztuka... cierpliwość i praca... czasy kiedy w necie było 5 stron i to wszystko minęły nie jesteś 6 na rynku tylko 60.000 stroną która musi wywalczyć swój status... i nie ma dla mnie sensu tworzyć kolejnego portalu z plotkami filmami czy kolejnej naszej klasy... coś co sie raz sprawdziło jak allegro nie zejdzie szybko z rynku (jesli nie nawali)
    Na joomli można zbudować portal duży mały i średni....
    Zszedłem z tematu?

  7. #16
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Stasio: bardzo wartościowy post. Same w nim podstawy ale wlasnie te najwazniejsze.
    Fudi: przemyśl to co Ci napisalismy - zastanow sie czy warto robic kolejny portal ala szkola nasza ;) czy nie lepiej pomyslec i stworzyc cos innego. Co? W internecie jest jeszcze wiele roznych pomyslow niewykorzystanych w 100% aby nie powiedziec iz bardzo popularnych ale niezbyt "dobrze" wykorzystanych.

  8. #17
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    zobacz w czym jest niż na www.... jest dziedzin którymi ludzie sie nie interesują az tak bardzo... mam okolo 36milionów obywateli (z tego co zdołałem policzyć) i nie wszyscy interesują sie filmami muzyką czy czynś innym... może portal poświęcony drewnu.... hmmm w sumie powiem ci inkos ze mam pomysł na serwis poświęcony papierowi toaletowemu co ty na to?

  9. #18
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stasio Zobacz wiadomość
    hmmm w sumie powiem ci inkos ze mam pomysł na serwis poświęcony papierowi toaletowemu co ty na to?
    Czyli jak jest juz pomysl to i jakis szablon z pewnoscia sie znajdzie - ot chocby jakis dlugi szary i do tylniej czesci ciala Ale pomysl moze byc niezly. Fudi mamy dla ciebie jedyną taką w swoim roadzaju propozycję - stwórz w oparciu o joomla stronę nasza-toaleta.pl w ktorym uzytkownicy beda mogli sie wymieniac swoimi doswiadczeniami zwiazanymi z uzytkowaniem tych wspanialych miejsc. Moze niektorzy beda mieli podobne przezycia z tych miejsc. A i mapę googla będzie mozna wykorzystac do lokalizacji tych miejsc gdzie król piechotą chodził. Z pewnoscią reklama na takim portalu zainteresuja się producencji papieru toaletowego. Z racji tego iż jest to pomysł stasio i mój - liczymy na status moderatorów

  10. #19
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    nie nie inkos sami to zrobimy czas sie zabrać za robotę.... kto chętny udostępnić serwerek... tworzymy portal społeczności www.nasz-papier.pl (choć i toaleta jest chwytliwa)poza mapami i miejscami bedziemy sie dzielili doświadczeniem o papierach podcieraniu 4 liter (oraz 3 i 5 dla przedstawicieli kategorii pośredniej) o tym jak trzeć aby palcem nie zetrzeć jaki kolor zapach (choć moja **************** ani koloru ani zapachu nie rozróżnia, co stawia w absurdalnym położeniu producentów papieru) no.... robimy?

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-04-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    40
    Punkty
    9

    Domyślny

    może nasza-sraka.pl w dobie aparatów w telefonach każdy może zrobić forke, wysłać na serwis i porównać,
    po wysłaniu płatnego SMSka wywróżymy ci przyszłość :-)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •