Złe kodowanie znaków w IE - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 23

Temat: Złe kodowanie znaków w IE

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-05-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    inkos skoro jesteś taki bystry to mi pomóż bo może niekaży jest tak madr ja TY;/

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Proszę sobie zostawić personalne wycieczki na koleżeńskie spotkanie na podwórku. O kodowaniu znaków napisano tu dziesiątki postów. Bądź waść łaskaw na ich podstawie tudzież na podstawie opisów problemu w innych miejscach i mojej wcześniejszej uwagi SAM OKREŚLIĆ przyczynę złego wyświetlania znaków, napisać, co zostało zrobione, żeby zapewnić poprawne ich wyświetlanie, jeśli nadal ich nie ma, to będziemy się zastanawiać, jaka jeszcze może być przyczyna.
    Bo inaczej to jest powielanie w koło Macieju jednego i tego samego!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-05-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    zmienilem kodowanie znakow i pomoglo ale to jest dopiero polowa sukcesu bo oprócz tego że braakowało mi polskich znaków w IE stronka jest wyrównana do lewej strony gdzie w innych przegladarkach jest wyśrodkowana;/ byłbym wdzeczny za pomoc i z góry dziekuje pozdrawiam

  5. #14
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez SzymonBarKochba Zobacz wiadomość
    stronka jest wyrównana do lewej strony gdzie w innych przegladarkach jest wyśrodkowana;/ byłbym wdzeczny za pomoc i z góry dziekuje pozdrawiam
    Ale to pytanie to już przedszkole z tworzenia stron internetowych ;) Tylko nie pisz że się powtarzam ale przyglądnij się jak wygląda kod - rusz głową - i zmień co potrzeba.

  6. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-05-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    wracam po dlugiej przerwie do mojego problemu nie moge ustawic w IE wyśrodkowania strony i to pytanie nie jest dla przedszkolaka jak myla niektóry bo przestawienie parametru align="center" niestety nie pomaga praosze o pomoc jesli wiecie cos to proasze o jakas wskazowke nonstop siedze i czytam w pomocy joomla ale nie wiem jakt to zrobic:/

  7. #16
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    To jednak przedszkole, którego nie znasz
    nie ma w ogóle takiego argumentu align=centre.
    Poszukaj w sieci kursu HTML i CSS. Pełno ich, lepsze i gorsze
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #17
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-05-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    teraz prosze o jeszcze jedna pomoc bo przy zmienianiu kodu html cos musialem przestawic bądź nie wiem w kazdym bądź razie nie moge juz zapisywać;/ np.po zminie jakiegoś parametru pokazuje sioe napis ze zminy nie zostaly wprowadzone jak to naprawic????

  9. #18
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Bardzo proszę, byś po napisaniu czegokolwiek tutaj przeczytał to ze 3 razy i zastanowił się, czy inni to zrozumieją. Przypuszczam, że edytujesz plik indeksu szablonu za pomocą edytora szablonu w Joomla! Prawdopodobnie po zapisaniu zostały zmienione prawa do pliku. Możesz je zmodyfikować za pomocą FTP.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #19
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-05-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    no faktycznie narobilem troche bledow przy pisaniu przepraszam bardzo i dzieki za pomoc pomoglo, jeszcze te wyrownanie stronki do lewej strony musze pokonac ;/

  11. #20
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-05-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    ajajupijupi wszystko juz dziala ale jestem szczesliwy;p wielkie dzieki wszystki a wszczególności Tobie Zwiastun pozdrawiam tyle sie oczytalem o tej joomli ze moze teraz ja komus pomoge;)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •