Category Browse Page?
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Category Browse Page?

  1. #1
    Bywalec Talyn awatar
    Dołączył
    30-12-2006
    Wpisy
    155
    Punkty
    15

    Domyślny Category Browse Page?

    Witam

    Mam problem z wyświetlaniem produktów w kategoriach.
    Do niedawna używałem wyświetlania z jednym produktem w linii, ale teraz zachciało mi się mieć ich kilka np. 4-5.
    Otóż jak poprawiłem plik browse to wyskoczyło mi coś nie całkiem zrozumiałego :/
    szerokość pola dla produktów wynosi 700 px postanowiłem więc ustalić szerokość jednego produktu na 140 px, tak aby pięć opisów mogło swobodnie wyskoczyć obok siebie.
    Niestety nie całkiem się udało, bo z jakiegoś powodu, łączna szerokość wszystkich produktów to 600px, a jeśli zostają dwa w rzędzie to nie są skierowane do lewej strony tylko luźno latają po stronie. Chciałem załączyć obrazek ale nie mam takiej możliwości.
    W związku z tym, czy możecie mi powiedzieć w jakim pliku grzebać aby poprawić to co?
    W cssie już naprawdę wszystko zrobiłem i nadal nie wiem jak to jest, że strona wyświetla to inaczej niż chcę.
    Czy ktoś wie, która strona w komponencie VM odpowiada za wyśeitlanie produktów z kategorii?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2006
    Wpisy
    211
    Punkty
    25

    Domyślny

    browse_x.php (najprawdopodobniej "x" to u Ciebie "1") w /administrator/components/com_virtuemart/html/templates/browse

  4. #3
    Bywalec Talyn awatar
    Dołączył
    30-12-2006
    Wpisy
    155
    Punkty
    15

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ainow Zobacz wiadomość
    browse_x.php (najprawdopodobniej "x" to u Ciebie "1") w /administrator/components/com_virtuemart/html/templates/browse
    Tak to wiem, wiem że pliki browse w tym katalogu odpowiadają za formę prezentacji produktów na stronie z listą. Ale chodzi mi o plik, który te prezentacje z pliku browse rozmieszcza.

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-11-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    15

    Domyślny

    W konfiguracji dla każdej kategorii masz "Show x products per row".

  6. #5
    Bywalec Talyn awatar
    Dołączył
    30-12-2006
    Wpisy
    155
    Punkty
    15

    Domyślny

    Chodziło mi o plik: shop.browse.php
    W mojej wersji joomli jest jakiś ślepy margines. Trzeba trochę pokombinować i można go usunąć.

    Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •