EXPOSE - brak dostepu do menadzera
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: EXPOSE - brak dostepu do menadzera

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    29-11-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny EXPOSE - brak dostepu do menadzera

    Witajcie.
    Przeszukalem pol zasobow internetowych i nie znalazlem jednoznacznego rozwiazania mojego problemu (moze takie nie istnieje...)
    Otoz chcialem sobie uaktualnic wersje mojej galerii z wersji 1.2pl do 4.6.2en. Zrobilem backup /img oraz /xml, odinstalowalem komponent z Joomli 1.0.11 stable i przystapilem do instalacji nowej wersji, ktora przebiegla bez zadnych problemow i zastrzezen. Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy nie moglem zalogowac sie do menadzera. Pomyslalem szybko zeby wrocic do poprzedniej wersji 1.2 co niezwlocznie uczynilem ale okazalo sie, ze rowniez i ta wersja Expose przestala pozwalac na logowanie do menadzera. Teraz problem jest taki, ze nie wiem jak sprawdzic czy mam zainstalowane ICONV bo narzedzie sprawdzania systemu nic o tym mi nie mowi. Jesli chodzi o inne dane to ostrzezenia sa przy WebServer to PHP interface (cgi), Register Globals Emulation (enabled), Register Globals (enabled) orazVersion (4.6.2). Wersja PHP na moim serwerze to 4.4.7 i oparta jest o Linuxa web206.1000gp.ha.ovh.net 2.6.18.1-grsec-mutu-grs-ipv4-32.Nie widze zadnego wpisu o ICONV mimo, ze o DOMXML oraz GD system mowi, ze jest ok. Moze to w ogole nie ma znaczenia w moim przypadku...? Moze ta pierwsza instalacja wersji 4.6.2 cos poprzestawiala na serwerze (1000gp OVH) a ja niestety jestem za cienki, zeby cos zrobic...? Nie wiem... Teraz stan jest taki, ze na serwer przeslalem moje zdjecia, galeria dziala prawidlowo (musialbym tylko skorygowac jej rozmiar) lecz jak juz wspomnialem nie mam dostepu do menadzera.
    Dalbym sobie spokoj moze z ta galeria i poddajac sie zainstalowal inna, ale mialem juz mnostwo zdjec, z ktorych czesc juz utracilem na komputerze i zostaly mi jedynie na serwerze ale przede wszystkim byla ich ponad setka i teraz wrzucanie wszystkich od nowa do innej galerii doprowadziloby mnie do szalu...
    Ogromnie Was prosze o pomoc w zalogowaniu gdyz zdaje sobie sprawe ze swojej niemocy i nieznajomosci tematu Joomli i komponentow...

    P.S. Przed chwila zwrocilem uwage na jeszcze jedna rzecz: w oknie menadzera pod przyciskami LOGIN oraz CHANGE PASSWORD jest napisane: Ivan Dramaliev 2005,2006 ver. 1.01 - moze to tez bedzie dla Was jakas wskazowka...

    --------------------------------------------
    Pozdrawiam.
    Jacek
    I'm Linux regitered user #457980
    Ostanio edytowane przez lucas71 : 30-11-2007 01:00

  2. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-11-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie czytałem całego postu bo długi, ale hasło brzmi: manager
    Pozdr.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •