Składniki szablonu, niepoprawna struktura?
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Składniki szablonu, niepoprawna struktura?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-12-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny Składniki szablonu, niepoprawna struktura?

    Na stronie http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/2/30/ podano chyba niepoprawną strukturę katalogów i plików szablonu, która wydaje mi się, że powinna wyglądać tak (bez kropek, bowiem nie wiedziałem jak dać odstęp, bez zbędnych odstępów pomiędzy liniami):

    /templates
    ../basic_template
    ..../css
    ......template_css.css
    ..../images
    ....index.php
    ....template_thumbnail.png (ponadto do usunięcia znak "<")
    ....templateDetails.xml

    Przy okazji pragnę zapytać Administratorów odpowiedzialnych za to Forum i treści dokumentacji na http://www.pomoc.joomla.pl/ czy mogę zgłaszać wszelkie błędy, nawet typu literówki (trochę jestem uczulony na to, choć sam też niedoskonały)?
    Pozdrawiam serdecznie, Maciej Nowak

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Oczywiście. Przyznam, że mnie irytowało, że mimo błędów, któe znajdowałem po kilku miesiącach, nikt ich wcześniej nie zgłaszał
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-12-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cieszę się bardzo. Zatem już od jutra zacznę być niebywale mendliwy i wypisywać wszystko, co mi wpadnie w oczy. A mam zamiar w tej pracy być wytrwały, bowiem postanowiłem przeczytać całe zasoby www.pomoc.joomla.pl (no może oprócz działu o instalacji, którą mam za sobą). Proszę zatem o wskazówki jak nadsyłać błędy, bo publicznie na forum to chyba niewłasciwa droga na takie pierdoły.

    Przyznam się jeszcze, że o Joomla! dowiedziałem się przed kilkoma dniami i tak zawziąłem się, że postanowiłem to okiełznać. Aż wstyd pisać, co z poczatku chciałem z tą paczką zrobić i o "mękach" z konfiguracją serwera oraz ile razy wgrywałem na serwer rozpakowane archiwum (najpierw na ftp, a potem aby nikt nie włamał się gdzieś obok przestrzeni www, itd. :eek. Z instalacją było podobnie - kazali usunąć katalog instalacyjny, to usunąłem ten z Joomla! :mad: i tak oto wróciłem do stanu sprzed instalacji. Dzięki temu instalacje mam opanowaną. Potem była edycja nowego artykułu i brak wiedzy co dalej z tym zrobić :confused:. Artykuł przed chwilą poszedł do kosza, choć kosz i tak pusty. Na razie już umiem instalować templaty i je używać. No, sporo już umiem. Jeszcze tylko brakuje przeczytać całe zasoby i dowiedzieć się w końcu co to jest pisofszit.

    To tyle ode mnie. I jeszcze dzięki wielkie, że jest to miejsce. :cool:

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Możesz pisać tu na forum. no problem, nawet edytując ten sam temat. Łatwiej mi, niż czytać pocztę. Większy zestaw inf: zwiastun@joomla.pl
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •