Problem ze znakami.. chyba na złość?!
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem ze znakami.. chyba na złość?!

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    08-08-2006
    Wpisy
    178
    Punkty
    10

    Domyślny Problem ze znakami.. chyba na złość?!

    Witam wszystkich,

    mam bardzo nietypowy problem z polskimi znakami. No więc, robiłem serwis o grze fretsonfire.pl, cały czas pracowałem na 'site offline', aby nikt nie widział postępów prac. Normalnie były polskie znaki, tylko w lewym górnym rogu były znaki:



    Ale sobie myślę 'A, to na pewno coś z szablonem, później się pobawię'. I robiłem ten serwis, robiłem.. I dzisiaj miało być otwarcie. :-)

    Klikam, aby strona się od 'off-sitewołała', żeby stała się aktywna. Jak myślałem, tak zrobiłem. Odświeżam ucieszony stronę i mogę zobaczyć rezultaty pracy a tu co widzę?

    Znaki w lewym górnym rogu znikły, myślę - 'O, super, nie będę musiał się bawić', mój wzrok później zszedł na dół i zobaczyłem newsa..



    I nie mam polskich znaków..

    Czytałem tematy związane z Polskimi znakami i przeczytałem, żeby sprawdzić jakie znaki są w PHPMA i dowiedziałem się od admina, że:

    - 'w pma nie ma polskich znaków'

    A gdy zapytałem się, czy jest jakieś pole na wpisanie kodowanie, również dostałem odpowiedź negatywną.

    Proszę o pomoc! Już nie wiem co robić..

    Pozdrawiam..

    // Zmieniłem template i polskie znaki są! Więc wina chyba gdzieś leży w skórce..

    // A tutaj jeszcze początek kodu z index.php
    defined( '_VALID_MOS' ) or die( 'Direct Access to this location is not allowed.' );
    $iso = split( '=', _ISO ); echo '';
    require($mosConfig_absolute_path."/templates/" . $mainframe->getTemplate() . "/wr_config.php");
    require($mosConfig_absolute_path."/templates/" . $mainframe->getTemplate() . "/wr_core.php");
    require($mosConfig_absolute_path."/templates/" . $mainframe->getTemplate() . "/wr_suckerfish.php");
    ?>





    id ) { initEditor(); } ?>






    Ostanio edytowane przez s1ntex : 03-12-2007 21:51

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    04-04-2007
    Wpisy
    289
    Punkty
    7

    Domyślny

    zamień linijkę na


    powinno pomóc...

    dakota

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    08-08-2006
    Wpisy
    178
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cóż, przeinstalowałem skin.. i działa. ;-))

    Ale korzystając okazji - mam również problem ze stopką:



    Linia 249 wygląda tak:

    Kod:
    I stopka jest cała w pliku wr_footer.php i ja nie rozumiem, czemu nie wyświetla treści tego pliku (A ona jest dobra, nie będę jej wklejał, żeby nie było bałaganu, ale jej treść jest na 100% dobra).

    Ma ktoś jakiś pomysł?

    // Okej juz sobie poradziłem. ;)
    Ostanio edytowane przez s1ntex : 03-12-2007 22:50

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •