Problem ze znakiem wodnym - multithumb 2
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Problem ze znakiem wodnym - multithumb 2

  1. #1
    Bywalec mino awatar
    Dołączył
    16-06-2006
    Wpisy
    166
    Punkty
    27

    Domyślny Problem ze znakiem wodnym - multithumb 2

    Witam. Cały dodatek działa mi świetnie, tylko mam problem ze znakami wodnymi. Już kombinowałem na wszystkie sposoby. Wpisywałem adres znaku wodnego począwszy od http://.... ograniczałem się do ścieżki dotyczącej tylko serwera i dalej nic. Ściągnąłem nawet znak wodny ze strony dodatku, wrzuciłem go do siebie i nadal lipton. Czy może mi ktoś pomóc ?
    Może ktoś poda mi chociaż swoje ustawienia "Watermark options" to dojdę co jest nie tak ?

    Co dziwne okazało się, że wyświetlanie znaku wodnego uzależnione jest od opcji Scramble image names? : CRC32 Tylko w takiej konfiguracji jest wyświetlany znak wodny...
    Problem jest z jego ułożeniem, co wpisywać w pola:
    Left position of watermark
    Top position of watermark.
    Ostanio edytowane przez mino : 03-12-2007 19:40

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    05-01-2009
    Wpisy
    249
    Punkty
    11

    Domyślny

    Stary temat ale mam z tym problem ;/ doszedł juz ktoś oco w tym chodzi? na jednym zdjeciu mi pokazuje znak wodny na innym nie ;/ juz mi rece opadaja ;/

    Edit:

    Poradziłem sobie : więc tak przed każdą zmianą należy wyczyścić pamięć podręczną ! nowe ustawienia będą działały na nowo dodanych zdjęciach... nie działają wstecz!! nie wiem dlaczego w każdym razie ja nie potrafię zrobić aby nowe ustawienia działały wstecz.
    Ostanio edytowane przez eman : 10-01-2010 15:34

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •