Jakie moduły?
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Jakie moduły?

  1. #1

    Domyślny Jakie moduły?

    Witam. Mam prośbę do zaawansowanych użytkowników w sprawie pomocy w doborze modułów i komponentów. Głównie chodzi o moduły pod CB ale nie tylko. Poniżej opiszę o co dokładnie mi chodzi:
    -moduł który wyświetla w profilu CB ilość przesłanych artykułów
    -ilość napisanych postów na forum JomlaBoard w profilu CB
    -Ilość napisanych komentarzy w Mxcomment w profilu CB
    -system punktów dla użytkowników np. za wysyłanie newsów, pisanie postów itp. (liczba punktów w profilu CB, oraz ranking na stronie głównej)
    -moduł wyświetlający na stronie głównej ilość wszystkich zarejestrowanych użytkowników

    Ogólnie najlepszy był by komponent (może być komercyjny) który można połączyć z CB. Tak by za wysłanie artykułu, napisanie posta na forum, komentarzy były przyznawane punkty. A za odpowiednie ilości punktów rangi i oczywiście ranking userów na stronie głównej.
    Jeśli istnieje coś takiego pod Joomla to będę wdzięczny za pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ogólnie, to widzę, chciałbyś receptę, na zestaw składników do konkretnego rozwiązania. Może to i dobry adres, tylko dlaczego ktokolwiek mialby siadać i przepisywać Ci, co jest w zasobach JoomlaPolis (wydawcy CB)? Sam nie możesz zajrzeć?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3

    Domyślny

    Szczerze mówiąc szukałem i szukałem i nie znalazłem tego o co mi chodzi. Będę wdzięczny choćby za podanie nazwy modułu lub komponentu do przyznawania punktów użytkownikom. Resztę już sobie połączę

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •