Gdzie mogę kupić szablon do joomla?
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Gdzie mogę kupić szablon do joomla?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    29-06-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Gdzie mogę kupić szablon do joomla?

    Gdzie mogę kupić szablon do joomla? Czy ktoś może polecić sklep jakiś internetowy? Proszę o pomoc.

    Używam joomla w wersji 1.0.13 utf, potrzebuję do niej przyzwoity szablon, te oferowane jako free nie wystarczają, potrzebuję coś bardziej profesjonalnego, coś co przyciąga uwagę. Wybrałem już sobie szablony na www.webhandel.pl ale oni, podobnie jak Template Monster, oferują wyłącznie projekt graficzny, najczęściej jako pik PSD. W takim wypadku potrzebuję kogoś kto przekonwertowałby mi to do postaci akceptowalnej przez joomla. Znalazlem taką firmę, ale na początek podali mi cene ok 650 zł za samo przekonwertowanie a dojdzie jeszcze koszt zakupu templatki.. to za drogo jak dla mnie, osoby prowadzącej swoją stronę w ramach trochę szerszych niż hobby.

    Proszę o pomoc, jakąś radę. Może ktoś z Was zna jakiś sklep internetowy czy coś podobnego gdzie mógłbym zakupić sobie szablon w postaci paczki gotowej do instalacji w moim serwisie. Będę wdzięczny za każdą pomoc.
    Z góry dziękuję (zajrzyjcie na www.e-student.nspace.pl) - to o ta stronę chodzi.
    Ostanio edytowane przez gwiezdny : 05-12-2007 11:30 Powód: aktualizacja wpisu

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec floyd awatar
    Dołączył
    14-02-2007
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Wpisy
    238
    Punkty
    45

    Domyślny

    A w googlach wpisz 'joomla + templates' i masz tego mnóstwo. Spójrz chociażby na ten adres.
    pozdrawiam floyd

    Welcome To The Machine ...

  4. #3
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •