Strona do oceny - Strona 11
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Wyniki 101 do 107 z 107

Temat: Strona do oceny

  1. #101
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-04-2008
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    procek a mógłbys powiedziec jak zmienic ta nazwe bo nie zabardzo wiem, szukałem w opcjach komponentu i modułu, i nic. A o BOLDdzie nawet google nie szłyszałe

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #102

    Domyślny

    BOLD to wytłuszczona czcionka... KOMENTUJ - Zmienić możesz to w plikach komponentu, otwierasz Notepadem++ i jedziesz funkcją Replace.
    @stasio - nie chcę pracować dla Ciebie, nie ta klasa... O Amaya słyszałeś? To jej powinno się używać przy tworzeniu stron. IE6 padnie niebawem tak jak padł Windows 98... Taka kolej rzeczy, a ja nie mam zamiaru pracować specjalnie tylko pod jedną przeglądarkę, która i tak wychodzi z użycia. Jeszcze rok (obym miał rację ;) ) i nikt jej nie będzie używał...

  4. #103
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    to ze Ie 6 wyjdzie z obiegu to normalka (choć nie zgodę sie ze Win98 padł bo znam wielu co jeszcze męczą ptaka na tym systemie) jednak na przeglądarki MS nie można sie zamykać...
    a o co chodzi z ta klasą?

  5. #104

    Domyślny

    O to chodzi, że jak ty piszesz 6tys za zlecenie, miliony userów, to widzę, że nie pasuję go grona rozmówców... A co produków MS to masz rację, bo IE7 już jest ok i moja strona chyba jakoś bardzo w nim się nie rozpada... A IE6 niech odchodzi jak najszybciej. To jest paranoja jak przeglądam kody templatek MyBB lub Joomli! Co chwilę masz komentarze:
    /*dla IE6*/
    i poniżej kod specjalnie dla niego...

    To tak jakby jeszcze handlować benzyną 94, bo maluchy na niej jeździły...

  6. #105
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    no ie7 jest juz znacznie lepszy jeśli chodzi o "czytanie" kodu w IE6 mnie denerwuje wyświetlanie PNG :/
    co do projektów za 6tyś to jak pisałem z Niemcami takie ceny w Polsce jest trudniej znaleźć kogoś kto rozumie ze czasami 90% klientów generuje się przez stronę www... co do milionów userów to nie poddawaj się ja tez pamiętam kiedy miesięcznie miałem np 100 i cieszyłem sie jak głupi z bateryjki , teraz ma doła jak userów jest np 12 a nie 14 milionów ale nie mow ze nie pasujesz do grona jesteś dżumlowcem nie joomlowcem z tego co mi sie wydaje...
    co do E94 o stacja niedaleko mnie chyba tym handluje bo co od nich wezmę benzynę to nie moge ujechać a może maja jeszcze zapasy 86

  7. #106
    Bywalec
    Dołączył
    28-10-2006
    Wpisy
    116
    Punkty
    11

    Domyślny

    Nie będę pod nią robił strony! Masz IE, masz problem - twój problem"
    Nie Procek, mylisz się, to nie mój problem tylko Twój, bo jak mnie coś źle się wyświetla na czyjejś stronie lub coś innego mi nie pasuje to więcej na nią nie wchodze.
    A teraz dodadkowo dałeś świadectwo wartości swojej pracy. Zmień podejście, a przynajmniej te publiczne, bo z takim myśleniem cienko coś widzę jakikolwiek sukces. To niemal tak jak byś napisał na stronie głównej:
    "Pier... wszystykich wchodzących"
    To Twoi użytkownicy i nie zależnie co używają, powinno Ci na nich zależeć, bo kiedyś możesz nawet o takich prosić! Nigdy nie wiesz co będzi kiedy indziej! Ale, to takie moje krótkie przemyslenie i nie krytukuję, bo nie o to chodzi. Twój cyrk, Twoje małpy jak to się mówi, tylko nie chcij czyjejś opini jesli nic nie chcesz z tym zrobić.
    Wystarczy ustawić szerfokość templatki i w IE nawet tym obsmarowanym 6, będzie zadowalająco się wyświetlało.

  8. #107

    Domyślny

    ciekawe co powiecie na strony robione we flashu? Przecież są takie "zajefajne"... nikt nie narzekał, że strona toyoty nie nadaje się do użytku nawet na 512Mbit... Problem IE6 uważam tak samo ważny jak lektury Giertycha w szkołach średnich - o nic tyle krzyku... Klient to klient i dla niego zrobię to tak jak będzie chciał, a że moi czytelnicy nie używają IE6 więc nie warto robić coś ekstra pod niego. Templatka jest do wymiany - zrobię taką, która będzie działać pod Amayą, wtedy kłopoty się skończą...


    Jak obiecałem, tak zrobiłem. Proszę o ocenianie nowego wyglądu i układu (wywaliłem zbędne moduły)
    Ostanio edytowane przez procek : 01-06-2008 17:45

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •