Moduł na wszystkich stronach z wyjątkiem startowej
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Moduł na wszystkich stronach z wyjątkiem startowej

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-01-2007
    Wpisy
    61
    Punkty
    10

    Moduł na wszystkich stronach z wyjątkiem startowej

    Witam wszystkich

    W jaki sposób mogę zamieścić moduł (zwykły moduł z animacją .swf) aby wyświetlał się on na wszystkich podstronach z wyjątkiem startowej ?

    Jak zaznaczę, aby wyświetlał się w pozycji "top" na wszytkich stronach, to rowala mi główną, bo jest niewymiarowy. Nie mogę też zaznaczyć wszystkich podstron z osobna z wyjątkiem startowej, gdyż lista dostępnych stron nie zawiera artykułów.

    Bardzo prosze o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec floyd awatar
    Dołączył
    14-02-2007
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Wpisy
    238
    Punkty
    45

    Domyślny

    Wejdź w edycję danego modułu i w tabeli Przypisz do stron | pozycji menu (po prawej) zaznacz strony na których ma się wyświetlać - zostaw niezaznaczoną jedynie stronę główną.
    pozdrawiam floyd

    Welcome To The Machine ...

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-01-2007
    Wpisy
    61
    Punkty
    10

    Domyślny

    "Nie mogę też zaznaczyć wszystkich podstron z osobna z wyjątkiem startowej, gdyż lista dostępnych stron nie zawiera artykułów."

    Baner ma wyświetlać się na wszystkich stronach, także w artykułach, których lista ta nie zawiera.

  5. #4
    Bywalec floyd awatar
    Dołączył
    14-02-2007
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Wpisy
    238
    Punkty
    45

    Domyślny

    Ta lista nie jest spisem wszystkich artykułów tylko stron i pozycji menu. Przypuszczam, że masz jakieś artykuły (statyczne lub inne) które są linkowane z meinmenu. I teraz jeżeli ustawisz aby baner wyświetlany był na wszystkich stronach oprócz głównej (wlasnie z meinmenu) to w momencie kliknięcia odnośnika do artykułu baner zniknie.
    Musiałbyś zrobić drugie menu (pod głównym) i z niego linkować arty. Wtedy baner będziesz mógł ustawić na to menu pomijając meinmenu i wszędzie będzie oprócz startowej.
    pozdrawiam floyd

    Welcome To The Machine ...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •