Inny sposob prezentacji mainmenu - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 28 z 28

Temat: Inny sposob prezentacji mainmenu

  1. #21
    mayl
    Gość

    Domyślny

    OK
    Co prawada mam taki komponent o ktorym piszesz. Probowalem go edytować ale za malo sie znam. Moze ktoś mi napisze do jakich plikow zerknac.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    mayl
    Gość

    Domyślny

    OK. juz powoli dochodze do ladu z tym komponentem a zrobie to tak ,ze ustawie sposob prezentacji artykulow jeden pod drugim i w jednym z 20 stylow css do wyboru wstawie w klasie .box{} tlo ktore bedzie tym wlasnie czarnym obrazkiem i powinno byc ok. Dzieki zwiastun za pomoc


    A mino tak sie chwaliles
    Aż taki miły to ja nie jestem. Za takie rzeczy ludzie mi płacą ;-)
    ze takie rzeczy to robisz za kase, podalem ci numer gg i emalia i zero odzewu. Wydaje mi sie ze bardziej sie chwaliles niz wiedzials jak to zrobic. Stwierdzam tylko fakty. pozdrawiam

  4. #23
    Bywalec mino awatar
    Dołączył
    16-06-2006
    Wpisy
    166
    Punkty
    27

    Domyślny

    ... radź sobie sam niemiły człowieku
    Ostanio edytowane przez mino : 17-03-2008 23:09

  5. #24
    mayl
    Gość

    Domyślny

    Mino za przezwiska powinienes zostac zbanowany. Jestes zwyklym burakiem i w dodatku sie nie znasz wiec lepiej zrobisz jak w ogole nie bedziesz nic pisal. Nie pomagasz a w dodatku mnie denerwujesz a nie o to tu chodzi. Chwalisz sie, ze niby potrafisz zrobic, to o co proszę, wypisujesz glupoty a na koncu piszesz ze za taka pomoc to ludzie ci placa. Wiec sie zdecyduj o co ci chodzi. Takich jak ty to najbardziej nie lubie na forum. Zastanow sie nad soba i przestan juz pisac w tym poscie.narazie

  6. #25
    mayl
    Gość

    Domyślny

    Witam ponownie!
    Potzrebuje w taki sposob przerobic modul LASTNEWS, zeby prezentowal w tak jak ponizej artykuly z wybranej sekcji:


    czy macie jakies pomysly jak to zrobic? Standarody modul wyswietla tylko w kolumnie kilka ostatnich artykulow ja bym chcial dodac do tego jescze zdjecie. pozdrawiam

  7. #26
    mayl
    Gość

    Domyślny

    Aha i gdzie mozna zmienic kolor tla w edycji artykulow? bo jak wiadomo pobiera tlo ze strony i nie zawsze text jest widoczny. Jak mozna ustawic kolor tla edytorze??

  8. #27
    Bywalec
    Dołączył
    22-02-2006
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    215
    Punkty
    12

    Domyślny

    Mayl zobacz ten moduł : http://extensions.joomla.org/compone...787/Itemid,35/
    Możesz go dowolnie edytować w ustawieniach oraz css

  9. #28
    mayl
    Gość

    Domyślny

    Dzieki styka mi ten modul jest wlasnie taki jak chcialem. Wisze ci BROWAR 3majsie i Wesołych Świat ci Życze

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •