Inny sposob prezentacji mainmenu - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 28

Temat: Inny sposob prezentacji mainmenu

  1. #11
    mayl
    Gość

    Domyślny

    no dobra to, to ja wiem. Ale ustawienia ilosci znakow w artykule nie ustawie w css i tego ze ma sie obrazek po prawej wyswietlic.To musi byc plik php podobnie jak w virtualmart browse.php za pomoca ktorego stawia sie rozmieszczenie obiektow.Tu nie chodzi o ich wyglad. Wydaje mi sie ze nie wiesz za bardzo jak to zrobic tak jak ja . Bo to o czym mi piszesz to nie o to chodzi. Ja mam 4 odzielne komorki w tabeli i potzrebuje tak jakby 4 mainbody!!
    Ostanio edytowane przez mayl : 13-12-2007 16:09

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec mino awatar
    Dołączył
    16-06-2006
    Wpisy
    166
    Punkty
    27

    Domyślny

    Nie znasz się o niewierny. Po to jest Joomla, żeby nie grzebać po php. Po protu podczas pisania artykułu część piszesz w górnym okienku, a cały artykuł w dolnym. Wtedy pokaże Ci się tylko ten kawałek z górnego okienka na stronie głównej, a reszta po kliknięciu czytaj całość.
    PS: Jak ja Ci nie pomogę to nikt ci nie pomoże, bo na tym forum nikt nie pomaga hehe

  4. #13
    mayl
    Gość

    Domyślny

    ok zgodze sie z toba z tymi okienkami. Ale ja potrzebuje rozwiazania tak jak pisalem na koncu 4 mainbody. co ty na to? MOZE PODAJ MI SWOJEGO MEILA A JA WYSLE CI NUMER GG TO W RAZIE PYTAN ZEBYM MIAL SIE KOGO ZAPYTAC.
    Ostanio edytowane przez mayl : 13-12-2007 16:24

  5. #14
    Bywalec mino awatar
    Dołączył
    16-06-2006
    Wpisy
    166
    Punkty
    27

    Domyślny

    Aż taki miły to ja nie jestem. Za takie rzeczy ludzie mi płacą ;-)

  6. #15
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mino Zobacz wiadomość
    PS: Jak ja Ci nie pomogę to nikt ci nie pomoże, bo na tym forum nikt nie pomaga hehe
    Nie pogniewaj się, ale za takie komentarze można dostać po reputacji! Ode mnie drożej!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #16
    mayl
    Gość

    Domyślny

    zgodze sie z "mino" z ta pomoca. Tu w wiekszosci przypadkow zamiast pomuc to nic sie nie pisze albo wypisuje sie odpowiedzi typu "poszukaj sobiena www.joomla.pl". ;/ A przeciez dla niektorych to 5 sek zeby odpisac i w prosty sposob nakierowac na wlasciwa droge.

    Najlepsze jest to ze wielu uzytkownikow tego forum bardzo by chciala dowiedziec sie w jaki sposob mozna edytowac sposob wyswietlania artykulow w mainbody.

    PS- (do mino) napisz mi kowote ile bys chcial zeby cos takiego zrobic. mariuszlasko@jaroszow.pl
    Ostanio edytowane przez mayl : 13-12-2007 16:58

  8. #17
    Bywalec mino awatar
    Dołączył
    16-06-2006
    Wpisy
    166
    Punkty
    27

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Nie pogniewaj się, ale za takie komentarze można dostać po reputacji! Ode mnie drożej!

    Spójrz subiektywnie prawdzie w oczy. Wiem, że robicie kawał dobrej roboty tworząc cały portal, a zwłaszcza dział Pomoc, ale forum bardzo kuleje... nikt nie pomaga.

  9. #18
    mayl
    Gość

    Domyślny

    Jezeli ktos wie jak zrobić prezentacje artukulow w sposb jaki ja opisywalem to prosze o kontakt. Jestem sklonny dobrze zaplacic za wykonanie. Proszę o kontakt na mariuszlasko@jaroszow.pl lub na gg 4062734
    ponizej jescze raz przypomne jak chce zeby prezentowaly sie artykuly:



    pozdrawiam i czekam na kontakt

  10. #19
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mino Zobacz wiadomość
    Spójrz subiektywnie prawdzie w oczy. Wiem, że robicie kawał dobrej roboty tworząc cały portal, a zwłaszcza dział Pomoc, ale forum bardzo kuleje... nikt nie pomaga.
    Chyba czegoś jednak nie rozumiesz!
    Na forum nie ma żadnych oficjalnych konsultantów z PCJ (i nie będzie!)
    To jest forum użytkowników! Ludzi którzy z Joomla korzystają i sobie WZAJEMNIE pomagają, na ile potrafią.

    Zatem to forum jest takie, jak Ty, i wielu innych!
    Ja na pewno "nie kuleję"!

    Niezależnie od tego, spójrz OBIEKTYWNIE, ile porad użytkownicy otrzymują od członków zespołu PCJ!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #20
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Mayl, proponuję przyjrzeć się komponentowi iJoomlaMagazin (komercyjny)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •