AdsManager - gdzie ustawić liczbę wyświetlanych ostatnio dodanych ogłoszeń?
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: AdsManager - gdzie ustawić liczbę wyświetlanych ostatnio dodanych ogłoszeń?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    16-08-2006
    Skąd
    BOCHNIA
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny AdsManager - gdzie ustawić liczbę wyświetlanych ostatnio dodanych ogłoszeń?

    Witam!!

    grzebałem po necie, lecz nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Otóż AdsManager (a właściwie jeden z jego modów) oferuje wyświetlanie w dowolnej części strony ostatnio dodanych ogłoszeń. Moje pytanie brzmi: gdzie można ustawić ilość wyświetlanych nowododanych ogłoszeń ???

    Czy to zależy od wielkości strony? mod wyświetla mi 3 ogłoszenia, a potrzebuję, żeby wyświetlał mi dwa

    z góry wielkie dzięki za pomoc!!

    pozdrawiam
    Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    W parametrach modułu Moduły =>Nazwa modułu => Ilość ogłoszeń [Number of Ads]
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    16-08-2006
    Skąd
    BOCHNIA
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    niestety nie posiadam tam żadnych możliwości konfiguracyjnych... Jest puste pole "parametry modułu", ale nie ma pojęcia jak ten parametr ma wyglądać.... nie znam php, a to pewnie coś z tym związanego...

    Mógłbyś podać co wrzucić jako parametr do tego modułu, żeby wyświetlał np. 2 ogłoszenia z ostatnio dodanych ?

    korzystam z adsmanager_2.1.8-iso
    Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    16-08-2006
    Skąd
    BOCHNIA
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    jeszcze jakby mi ktoś mógł pomóc.... gdzie można zmienić kolor na jaki wyświetlany jest adres mailowy? przeszukałem forum, znalazłem, że trzeba edytować style CSS - logiczne Jednakże po edycji stylu CSS dotyczącego kontaktu (zmiana koloru) wszystkie dane kontaktowe otaczane są ramką w tym właśnie przeze mnie wybranym kolorze...

    Nie znam się zbytnio na CSS, ktoś coś podpowie?
    dla ułatwienia podam stronkę, żeby można było zobaczyć jak to wygląda: www.motorbikeshop.pl

    Rozwiązanie pewnie jest proste, ja jednak się na tym nie znam, więc proszę o podrzucenie modyfikacji/kawałka kodu, będę ogromnie wdzięczny!

    PS. sprawa ilości wyświetlanych ogłoszeń dalej aktualna ! ;)
    Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    23-10-2006
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Miałem podobny problem z modułem adsmanager ads / random. Rozwiązałem problem w ten sposób, odinstalowałem moduł w wersji PL a zainstalowałem Oryginał ENG i parametry pojawiły się w tym pustym polu, między innymi liczba ogłoszeń oraz losowe, najpopularniejsze czy ostatnie
    pzdr :cool:

  7. #6
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny

    ja mam problem tego typu ze parametry mam i mam ustawione na 8 a pokazuje tylko 4 ostatnie ogloszenia

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •