Help Desk dla Joomla
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Help Desk dla Joomla

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-01-2006
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny Help Desk dla Joomla

    Witam,
    potrzebuję skrypt helpdesk dla Joomli!. Przeszukałem Internet i znalazłem jeden bardzo ciekawie wyglądający skrypt ale niestety nie dziala... .

    Lecz ostatnio wpadł mi do głowy pomysł całkiem odlotowy otóż zrobiłem system help desk na komponencie uddeIM wszystko działa znakomicie z jednym wyjątkiem uddeIM jest komponentem do wysyłania prywatnych wiadomości, a chodzi o to, żeby wysyłał wiadomość za każdym razem do jednej osoby.
    Czyli, żeby w panelu redagowania wiadomości nie było opcji "do" tylko automatycznie wstawiony użytkownik np. administrator.


    Ps. domyślam się, że wystarczy zmienić "coś" w php, jednak w tym języku jestem początkujący więc zwracam się do Was o pomoc, z góry dziękując.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Tu masz swietna rzecz, niekoniecznie do Joomli coprawda, ale dobre: http://www.osticket.com/

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-01-2006
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    Fakt skrypt jest świetny, ale obawiam się, że osoby korzystające z systemu pomocy mogą sobie nie poradzić z jego funkcjami.

    Najlepiej było by gdyby to było rozwiązane za pomocą uddeIM lub innego prostego systemu.

  5. #4

    Domyślny

    Witam
    Znalazłeś jakieś rozwiązanie dotyczące stworzenia help-desk'u ?

    Ja również muszę wykonać help-desk na zaliczenie i tworzę go w joomli.

    pokaz linka tego co już masz zrobione.

    Pozdrawiam

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    29-04-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam. ja ostatnio tez szukalem komponentu helpdesku i nie zabardzo jest z czego wybrac.
    stworzyłem system HelpDes na podstawie programu Primezilla Private Messaging . oczywiscie poprawki i modyffikacje aby działało to tak jak ja chche trzeba zrobić ręcznie. Dla zainteresowanych dla przykładu uzytkownik w serwisie: test haslo logowania: test
    strona: www.depresjapl.com
    odpowiem na pytanka GG: 2003285. moze sie przyda.

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez wizjonerek Zobacz wiadomość
    stworzyłem system HelpDes na podstawie programu Primezilla Private Messaging . oczywiscie poprawki i modyffikacje aby działało to tak jak ja chche trzeba zrobić ręcznie.
    Rzeczywiście Joomla nie ma dobrego dodatku do stworzenia systemu HelpDesk. Twoja propozycja jest ciekawa. Może warto zastanowić się nad dalszym rozwijaniem tego pomysłu opartego na komponencie Primezilla i stworzyc cos swojego. ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •