problem z panelem admina
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: problem z panelem admina

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    18-12-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny problem z panelem admina

    Witam! Niestety przeglądam od około godziny forum ale nie wiem, nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem, otóż chciałem zainstalować Joomla. Najpierw zainstalowałem joomla pe i czekałem nie wiadomo ile żeby mi się wgrało na serwer przy prędkości 25kb/s. Ucieszony zainstalowałem,oglądam no ładnie wygląda, panel admina, login, hasło, zonk.

    Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_291f17a30d1b69bfa1e151fa80d206d1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /test/administrator/index.php on line 111

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /test/administrator/index.php:111) in /test/administrator/index.php on line 111

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /test/administrator/index.php:111) in /test/administrator/index.php on line 111

    Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: open(/tmp/sess_291f17a30d1b69bfa1e151fa80d206d1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /test/administrator/index.php on line 155

    Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /test/administrator/index.php on line 155
    reinstal.. pierwszy raz, drugi, trzeci ;( NIC!!! przy okazji wyskakiwał jeszcze błąd ten sam tylko index2.php on line 44 ale trudno jest zatrzymać wczytywanie w odpowiednim momencie i skopiować tekst, pomyślałem no dobra i usunąłem wszystko. Z oficjalnej strony joomli ściągnąłem 1.0.13 bodajże, najnowsza wersja w każdym bądź razie i co?

    Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_291f17a30d1b69bfa1e151fa80d206d1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /test/administrator/index.php on line 111

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /test/administrator/index.php:111) in /test/administrator/index.php on line 111

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /test/administrator/index.php:111) in /test/administrator/index.php on line 111

    Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: open(/tmp/sess_291f17a30d1b69bfa1e151fa80d206d1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /test/administrator/index.php on line 155

    Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /test/administrator/index.php on line 155
    przepraszam ale już nie mogę wytrzymać ;((( pomóżcie
    Ostanio edytowane przez 3r!c : 19-12-2007 00:52 Powód: dodatkowe bledy znalazlem

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-09-2007
    Skąd
    Kielce
    Wpisy
    73
    Punkty
    12

    Domyślny

    wg mnie to nie ma katalogi TMP
    jak nie masz takiego katalogi to go załóż w katalugu z instalacja Joomla! i nadaj mu prawa 777

    Uzdrawiam ;)
    1. Używanie Internet Explorera jest jak uprawianie sexu bez zabezpieczenia z przygodnie napotkanymi osobami .....
    2. Nie dyskutuj nigdy z idiotą! Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    18-12-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez wir100 Zobacz wiadomość
    wg mnie to nie ma katalogi TMP
    jak nie masz takiego katalogi to go załóż w katalugu z instalacja Joomla! i nadaj mu prawa 777

    Uzdrawiam ;)

    no w tej chwili wywalilem ta wersje, ale zaraz sprawdze w innym katalogu.. teraz mam takie pytanie sciagnalem 1.5 RC3 - nie wiem dokladnie co to jest, ale tez sa bledy. mozna je zobaczyc na http://kapusta.pl/test/installation/index.php

    i mówi mi żę moja przegladarka firefox nie obsluguje ciasteczek, a jednak wszystko jest wlaczone.. nie wiem o co chodzi a teraz sprawdze to z folderem tmp

    niestety ni pomogło
    Ostanio edytowane przez 3r!c : 19-12-2007 02:28 Powód: sprawdzalem czy pomoc mi pomoze

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    18-12-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok, problem załatwiony, jednak brakowało katalogu tmp, niestety zapisywałem go nie w tym miejscu. już wszystko gra. dziękuję bardzo za pomoc

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-12-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja mam taki sam problem?? Gdzie mam wkleić ten katalog tmp?? W folderze install?? I przed instalacją CMS'a czy po?? A może w katalogu głównym??

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-09-2007
    Skąd
    Kielce
    Wpisy
    73
    Punkty
    12

    Domyślny

    Katalog TMP powinien być w katalogu głównym instalacji. (tzn na równym poziomie z pozostałymi katalogami instalacyjnymi).
    Zakładasz go i nadajesz CHMOD 777 po wgraniu instalacji Joomlana! FTP.

    Uzdrawiam ;)
    1. Używanie Internet Explorera jest jak uprawianie sexu bez zabezpieczenia z przygodnie napotkanymi osobami .....
    2. Nie dyskutuj nigdy z idiotą! Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •