Simple Image Gallery Plugin problem
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 65

Temat: Simple Image Gallery Plugin problem

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-09-2007
    Wpisy
    98
    Punkty
    11

    Domyślny Simple Image Gallery Plugin problem

    problem z tym dodatkiem mianowicie jak zmniejszyc odstep po zdjeciach - miniaturkach, bo dziwnei to wyglada: http://www.gbp.lubochnia.pl/index.ph...d=20&Itemid=33

    jakies pomysly?
    pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    ja to w ogole mam problem wrzucam w artykul {gallery}...{/gallery} i **************** zapisuje artykul i wlasnie to samo mi wyswietla na stronce ehm... albo cos zle robie albo czegos nie mam...

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kedarby Zobacz wiadomość
    problem z tym dodatkiem mianowicie jak zmniejszyc odstep po zdjeciach - miniaturkach, bo dziwnei to wyglada: http://www.gbp.lubochnia.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id= 20&Itemid=33
    Co to za plugin skąd ściagniety? Sprawdzałeś ustawienia w pliku CSS tego pluginu?

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-09-2007
    Wpisy
    98
    Punkty
    11

    Domyślny

    /* ---Simple Image Gallery--- */
    .sig {clear:both;margin:16px 4px;padding:0px;display:table-cell;}
    .sig_clr {clear:both;}
    .sig_cont {float:left;}
    .sig_thumb {float:left;margin:0px 10px 10px 10px;padding:0px;background:url(shadowAlpha.png) no-repeat bottom right !important;background:url(shadow.gif) no-repeat bottom right;}
    .sig_thumb img {display:block;position:relative;background:#FFF;b order:1px solid #ccc;margin:-5px 5px 5px -5px;padding:4px;}
    /* ---Slimbox--- */
    #lbOverlay {position:absolute;left:0;width:100%;background-color:#000;cursorointer;}
    #lbCenter, #lbBottom {position:absolute;left:50%;overflow:hidden;backgr ound-color:#fff;}
    .lbLoading {background:#fff url(loading.gif) no-repeat center;}
    #lbImage {border:10px solid #fff;}
    #lbPrevLink, #lbNextLink {display:block;position:absolute;top:0;width:50%;o utline:none;}
    #lbPrevLink {left:0;}
    #lbPrevLink:hover {background:transparent url(prevlabel.gif) no-repeat 0% 15%;}
    #lbNextLink {right:0;}
    #lbNextLink:hover {background:transparent url(nextlabel.gif) no-repeat 100% 15%;}
    #lbBottom {font-family:Verdana, Helvetica, sans-serif;font-size:10px;color:#666;line-height:1.4em;text-align:left;border:10px solid #fff;border-top-style:none;}
    #lbCloseLink {display:block;float:right;width:66px;height:22px; background:transparent url(closelabel.gif) no-repeat center;margin:5px 0;}
    #lbCaption, #lbNumber {margin-right:71px;}
    #lbCaption {font-weight:normal;}
    #lbCaption b {color:#C63C13;font-size:11px;}
    #lbOverlay,#lbCenter,#lbBottom,#lbPrevLink,#lbNext Link {z-index:999;} /* JoomlaWorks fix for Slimbox */
    /* --- END --- */
    to jest css i ktory parametr to moze byc?

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kedarby Zobacz wiadomość
    /* ---Simple Image Gallery--- */
    .sig {clear:both;margin:16px 4px;padding:0px;display:table-cell;}
    .sig_clr {clear:both;}
    .sig_cont {float:left;}
    .sig_thumb {float:left;margin:0px 10px 10px 10px;padding:0px;background:url(shadowAlpha.png) no-repeat bottom right !important;background:url(shadow.gif) no-repeat bottom right;}
    .sig_thumb img {display:block;position:relative;background:#FFF;b order:1px solid #ccc;margin:-5px 5px 5px -5px;padding:4px;}
    Poeksperymentuj z tymi wartościami które zaznaczyłem Ci na czerwono.
    Napisz jeszcze skąd sciągnałes tą paczke.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-09-2007
    Wpisy
    98
    Punkty
    11

    Domyślny

    prosze http://www.joomla.pl/index.php/content/view/322/2/ a jak dojde z tymi ustawieniami to dam znac! dzieki za jakas wskazowke

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    a mi ktos pomoze jestem zielony w tych sprawach czemu jak wpisuje w artykule {gallery} itak dalej i zapisuje to wchodzac na strone wyswietla mi dokladnie to samoo {gallery} itd.... zadnych zdjec z katalogu... pliki mam w formacie jpg.... hm... gdzie moze lezec przyczyna w templatce ?

  9. #8
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez lokash Zobacz wiadomość
    a mi ktos pomoze jestem zielony w tych sprawach czemu jak wpisuje w artykule {gallery} itak dalej i zapisuje to wchodzac na strone wyswietla mi dokladnie to samoo {gallery} itd.... zadnych zdjec z katalogu... pliki mam w formacie jpg.... hm... gdzie moze lezec przyczyna w templatce ?
    Prawdopodobnie "{gallery}" masz umieszczone pomiędzy znacznikami <p> albo <br /> i stąd nic sie nie wyświetla. Sprawdź podgląd kodu w tym edytorze który masz. Ewentualnie zmień edytor na edytor prosty i wtedy sprawdź co jest z kodem i dokonaj poprawek. Powinno wtedy działać.

  10. #9
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 10:03

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    http://www.photojanografia.region-ra...tent&Itemid=56 na wszystkie sposoby probowalem... na wszystkie mi znane

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •