Problem z wyglądem newsów , linków .
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Problem z wyglądem newsów , linków .

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    28-12-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z wyglądem newsów , linków .

    Witam na wstępie chciałbym wszystkich przywitać i zapewnić , że czytałem regulamin tego działu oraz szukałem czy mój problem był już poruszany na tym forum .

    Przeglądałem również tą stronę > http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/192/26/ ale również nie znalazłem rozwiązania dotyczącego mojego problemu.

    Ale do sedna . Mój problem jest następujący . Zleciłem wykonanie szablonu dla mojej strony i wszystko niby jest OK , ale parę rzeczy nie wygląda tak jak na serwerze testowym a mój webmaster pojechał w góry na Sylwka i mi nie pomoże . Otóż nie wiem jak wyrzucić linki następna/poprzedni artykuł , wstecz oraz datę edycji artykułów na stronie głównej . Na podstronach ( materiały statyczne ) wiem jak to zrobić ale na stronach blogów i newsów nie wiem . Czytałem ten artykuł http://www.demo.joomla.pl/content/view/102/26/ i edytor konfiguracji globalnej ale u mnie niestety w menu witryna nie ma działu konfiguracja . To samo w ekranie głównym administratora . Zresztą zobaczcie sami :


    Wiecie co na to poradzić ? Z góry dziękuje za odpowiedzi i przepraszam jeśli zrobiłem coś nie tak ( proszę o wybaczenie ) .

    P.S. Nie wiem czemu czcionka jest pogrubiona ale nie mogłem jej " odgrubić "

  2. #2
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Nic nie zrobisz bez uprawnień Super Administrator, bo niby jak dostaniesz się do "Ustawienia globalne" ?



    A spróbuj tak,
    czy masz dostęp do Menedżer menu [ mainmenu ]
    Potem wchodzisz na pierwszą pozycję na liście Start /home/
    i zobacz tu
    Edytuj: pozycji menu :: Komponent [ Strona startowa ] i przestaw w Parametry

    Ostanio edytowane przez PeFik : 30-12-2007 13:52
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •