Panel administracyjny po polsku?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 16

Temat: Panel administracyjny po polsku?

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    28-12-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Panel administracyjny po polsku?

    Jestem nowy i dopiero zaczynam przygode z Joomla, takze prosze o wyrozumialosc ;o)
    Mam taki problem bo panel administracyjny mam w jezyku angielskim i za chiny ludowe nie wiem jak go zmienic na polski, zainstalowalem wersje angielska ale potem ja usunalem i zainstalowalem polska ale i tak panel jest po angielsku.
    Sama strona juz jest po polsku.
    Dzieki ;o)

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Witaj, Fakt że jesteś nowy, daje podstawy do wyrozumiałości. Ale nie sądzisz chyba, że w tak podstawowej sprawie skrywamy skrzętnie informacje, zamiast publikować je tam, gdzie powinny być. Zobacz raz jeszcze coś pobrał i zainstalował!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  3. #3
    Debiutant
    Dołączył
    28-12-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzieki za wyrozumialosc, jeszcze raz zinstalowalem wszystko na nowo i jakos mi poszlo ;o) sory jak cos nie tak

  4. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Sie nic nie stało
    Odwiedź www.demo.joomla.pl - po prawej stronie masz parę naprawdę wartych przejrzenia linków
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-06-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    to w końcu da się uzyskać tej język polski w panelu administracyjnym czy nie da się?

    Zainstalowałem joomla 1.0.13pl zmieniłem w ustawieniach gdzie się da język polski, a mimo to panel administracyjny mam po angielsku...

    kasowałem już folder /language z 10 razy i wgrywałem z powrotem i nic...

    proszę o pomoc bo ślęczę nad tym już od 2 godzin...

  6. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
    Skasuj jeszcze razy 50, a potem pójdź po rozum do głowy, wróć do plikowni i zanim coś ściągniesz, przeczytaj, co ściągasz!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    24-08-2007
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja też mam ten problem. Szkoda że pan "zawiastun" trzyma tą wiedze dla siebie. Wciąż pisze w kółko to samo czyli teksty typu "co zainstalowałeś, co ściągasz" zamiast raz odpowiedzieć na pytanie poczatkujących użytkoników i załatwić problem.
    Może ktoś inny naam pomoże ? Ja naprawe nie wiem jak rozwiązać ten problem. W podręczniki "ćwiczenia z joomla" piszę wiele oczywistych i ligicznych rzeczy jak zakłądanie użytkownika itd. ale nei pisza o zmianie jezyków.

  8. #8
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rufles Zobacz wiadomość
    Może ktoś inny naam pomoże ? Ja naprawe nie wiem jak rozwiązać ten problem.
    Uwierzcie ale Zwiastun stara się Wam to wytłumaczyć. Chyba jednak zgłaszający problem z angielskim zapleczem używają jakiegos innego języka polskiego niż Zwiastun. ;) Postaram się Wam to wytłumaczyć w mojej wersji naszego języka polskiego - może się dogadamy.

    Oto polskie pakiety Joomla! jakie możecie sobie ściągnąć i zainstalować:

    1. Joomla 1.0.13-pl - zawiera język polski instalatora i strony frontowej. RESZTA (zaplecze) JEST PO ANGIELSKU.

    2. I dwie wersje do wyboru: Joomla! 1.0.13 JIE-utf8 lub Joomla 1.0.13 JIE iso - zawiera pełną lokalizację tzn instalatora, stronę frontową i ZAPLECZE.

    Na koniec proponuję raz na zawsze zamknąć ten wątek. Inaczej będziemy się tutaj męczyć "do końca świata i jedeń dzień dłużej".

  9. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Pan "Rufles"
    Tutaj mówimy do się wprost, Twoje "Pan" jest próbą obrażenia mnie, na co masz raczej niewielkie szanse.
    "Pan zwiastun" Ćwiczeń nie pisał i za nie nie odpowiada, natomiast szczegółowo i mam nadzieję jasno opisał instalację Joomla!, rodzaje wydań, i nie raz wskazywał konkretne odnośniki.
    A stwierdzenie, że "pan zwiastun" trzyma wiedzę dla siebie to istna kpina!
    Tylko że Panowie Twojego pokroju NIE CZYTAJĄ, NIE SPRAWDZAJĄ, a potem mają pretensje do całego świata, tylko nie do siebie!

    Publicznie próbowałeś mnie dotknąć, oczekuję publicznego przeproszenia!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #10
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Do LifeGuard (czyli panie ratowniku) masz dziwne pretensje, pomijam już te Ćwiczenia.

    zapodam to na przykładzie:

    Kupiłeś samochód w Anglii kierownicę masz po prawej i masz pretensje do Świata, że nie jest po lewej.

    W każdej książce jak byk jest napisane:
    instalujemy wersje spolonizowaną pobraną ze strony xyz
    - przecież Polska to mądry kraj, nikt nie będzie tu pisał FOR DUMMIES !!


    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •