Phocagallery! - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 30

Temat: Phocagallery!

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2007
    Wpisy
    102
    Punkty
    11

    Domyślny Phoca Galery

    Otrzymuję taki komunikat błędu
    Witaj na stronie KKS GAUDIUM ��şyny

    Warning: import() [function.import]: Unable to access /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/libraries/joomla/plugin/plugin.php in /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/libraries/loader.php on line 83

    Warning: import(/var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/libraries/joomla/plugin/plugin.php) [function.import]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/libraries/loader.php on line 83

    Warning: import() [function.include]: Failed opening '/var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/libraries/joomla/plugin/plugin.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/libraries/loader.php on line 83

    Warning: main() [function.main]: Unable to access /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/administrator/components/com_phocagallery/assets/phoca_config.php in /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/plugins/content/phocagallery.php on line 15

    Warning: main(/var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/administrator/components/com_phocagallery/assets/phoca_config.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/plugins/content/phocagallery.php on line 15

    Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required '/var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/administrator/components/com_phocagallery/assets/phoca_config.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/plugins/content/phocagallery.php on line 15

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    02-12-2007
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    230
    Punkty
    10

    Domyślny Phoca

    Jeżeli masz jakiś edytor php, to zobacz co jest w tych liniach, które Ci wywala.
    Albo wklej tutaj.

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2007
    Wpisy
    102
    Punkty
    11

    Domyślny

    Tam są takie linie
    Pierwszy komunikat odnosi się do skryptu php
    tj linia
    $trs = include($base . DS . $path . '.php');
    odnośnie phocagalery w linii 15 mam
    require_once( JPATH_ADMINISTRATOR.DS.'components'.DS.'com_phocag allery'.DS.'assets'.DS.'phoca_config.php' );
    require_once( JPATH_SITE.DS.'components'.DS.'com_phocagallery'.D S.'helpers'.DS.'phocagallery.php' );

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    02-12-2007
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    230
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czy Ty ten plugin instalowałeś przez Panel Administratora?
    Czy konfigurowałeś plugina w panelu admina?

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    02-12-2007
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    230
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czy konfigurowałeś plugina w panelu admina?

  7. #16
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2007
    Wpisy
    102
    Punkty
    11

    Domyślny

    Plugin instalowany był przez panel administratora a nastepnie włączony przez plugin menager i tyle nie konfigurowałem żadnych ustawień plugina działają na ustawieniach domyślnych jeżeli coś trzeba zmienić to napisz

  8. #17
    Bywalec
    Dołączył
    02-12-2007
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    230
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przepraszam.
    Pomyliło mi się z komentarzami. Ten plugin nie ma żadnych ustawień...
    Ja myślę, że trzeba prześledzić, czy w tym pliku ( i odwołaniach w nim do innych) masz wszystko wpisane jak należy.
    Myślę, że dobrze będzie jak pomoże Ci ktoś bardziej biegły w php niż ja.
    Boję się doradzać, żebym Ci nie wykoleił całego interesu.
    Gdzie masz stronę?

  9. #18
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2007
    Wpisy
    102
    Punkty
    11

    Domyślny

    To jest amatorskie dzieło i narazie w budowie a znajduje się tu http://www.gaudium.yoyo.pl/

  10. #19
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2007
    Wpisy
    102
    Punkty
    11

    Domyślny Phoca Galery

    Ogólne dzięki za pomoc ale najprawdopodobnie u mnie nie zadziała ten plugin pozostanę narazie przy tym co mam i poczekam na następnqa aktualizację być może problem się nie pojawi . Będę jeszcze testował na localhost być może coś wymyślę .

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam pytanie ?
    Wgrałęm Phoca Gallery do Joomli 1.5.1, jest prawidłowo zainstalowana, a nie mogę sobie poradzić z dodaniem zdjęć tak aby były widoczne na stronie.
    Jak już coś dodam to mam informację "nie ma obrazku w folderze".

    Wgrywałem przykładowe zdjęcie na serwer do katalogu /images/phocagallery/foto_1/ plik foto_1.jpg

    Dalej już się pogubiłem.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •