Problem z instalacją poruszany 100 razy ale dalej bez odpowiedzi
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z instalacją poruszany 100 razy ale dalej bez odpowiedzi

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    30-11-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z instalacją poruszany 100 razy ale dalej bez odpowiedzi

    Instalator kazał zmienić ustawienia chmod i utworzyć pliki. Zrobiłem to co chciał. Galeria nie dziala. Odinstalowalem ja i zainstalowałem ponownie tym razem pełen sukces bo pliki zostaly. Jednak dalej nie działa przy próbie wejścia do panelu administracyjnego galerii wyświetla się:

    Warning
    : Invalid argument supplied for foreach() in /home/hoaxmag/public_html/Joomla/components/com_zoom/lib/zoom.class.php on line 1234

    Fatal error: Call to a member function hasPrivileges() on a non-object in /home/hoaxmag/public_html/Joomla/components/com_zoom/lib/toolbox.class.php on line 168

    błagam o pomoc jest to jedyna galeria jaka mi się podoba a rece już mi opadają.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    Miałem kiedyś w niej też tego typu komunikaty ale działała. Brak było tylko uploadu fotek przy użyciu Javy. Może z Twoją wersją joomla nie chce działać? Zastanów się też nad tym, że ta galeria to projekt zaprzestany i nie licz na aktualizację.
    pozdr.
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-01-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    w pliku toolbox.class.php masz w linii 168 błąd - i nie chodzi o wersje joomli, tylko o twój serwer i jego kompatybilność z komponentem, który chcesz zainstalować. Chodzi o to, że różne wersje php, w różny sposób obsługują zarządzanie klasami. Zarzuć kodem z okolicy linii 168 (wraz z nią samą), to może pomożemy...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •