HONE i przekierowania
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: HONE i przekierowania

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    06-12-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    HOME i przekierowania

    Mam taki problem.
    Wykupiona domena na serwerze, na adresie głównym domeny strona w html`u.
    W podkatalogu zainstalowana joomla w wersji:
    Joomla! 1.5.0 Production/Stable [ Takriban ] 5-October-2007 21:00 GMT

    Wchodzę na stronę z podkatalogiem pokazuje mi się białe tło bez żadnej grafiki, tylko z napisami z menu głównego.
    Jak wcisnę Administrator, to każe mi sie zalogować i przenosi mnie do panelu administracyjnego.
    OK
    Ale jak wciskam HOME, to przekierowuje mnie na główną domenę, czyli w HTML`u. Domyślam się, że da się to gdzieś przestawić, ale nie mogę znaleźć gdzie i to, że po wejściu na podkatalog z joomlem nie pokazuje się grafika, to też może być ten sam problem.
    Proszę o podpowiedź.

    Na prawdę nikt nie wie
    Ostanio edytowane przez sq7jzi : 10-01-2008 19:41 Powód: Źle napisałem temat

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-01-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    11

    Domyślny Parkowanie subdomeny?

    Sądzę że należało by ustanowić subdomenę i zaparkować ją na ten katalog (powinny mieć te same nazwy np: test.domena.pl na katalog test) katalog stanie się głównym dla joomla i wszystko powinno działać

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Kys Zobacz wiadomość
    Sądzę że należało by ustanowić subdomenę i zaparkować ją na ten katalog (powinny mieć te same nazwy np: test.domena.pl na katalog test) katalog stanie się głównym dla joomla i wszystko powinno działać
    Oczywiście jeśli odpowiednie dane zostaną wpisane do pliku configuration.php umieszczonym w głównym katalogu Twojej instalacji Joomla. Co i jak było już wielokrotnie nawet dzisiaj wałkowane na tym forum. Szukaj.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •