Forum dla Joomla! - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 32

Temat: Forum dla Joomla!

  1. #11
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    Witaj, coś nie możliwe aby wszystkie fora były złe . Popytaj się na forum yoyo, poczytaj tam, może znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. Z darmowym serwerami często bywają różne kłopoty. Fireboard to w tej chwili jedyne, aktualizowane w pełni zintegrowane z joomla forum.
    pozdr.
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    klausania
    Gość

    Domyślny

    loudmouth ma dziury, przestrzegam! będziesz mieć ciągle problemy z serwerem, jak pajączki spamerów trafią. A trafią!
    Pobieram więc jeszcze raz Fireboard-a 1.0.4 PL. Może coś z tego wyniknie, a usunę loudmouth całkowicie z serwera. Jeszcze raz spróbuje dokończyć instalacje, a jak nie to nie wiem co zrobić..... Shoutboxa na pewno nie chce, jeśli się z Fireboard nie uda pomyślę nad jakimś czatem.....
    Jeśli pod joomlę to już znasz ale możesz jeszcze wykorzystać phpBB i połączyć mostem z joomla
    Bo mostu też nie chce, bo chcę aby forum było całkowicie integralną częścią strony... Próbowałam nawet z tym, ale nie potrafię załatać tych plików.... Coś się po prostu nie udaje :/

  4. #13
    klausania
    Gość

    Domyślny

    Fireboard nie działa, podczas tworzenia kategorii do forum lub wczytywania przykładowych danych pojawia się jakiś błąd....Standardowo dużo cyferek coś tam o bazie SQL no i kompletnie nie wiem co robić...

  5. #14
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    Wejdź w konfigurację forum i zakończ instalację, w lewym górnym rogu są dwa przyciski, update z joomlaboard i nowa instalacja. W Twoim przypadku chodzi o nową instalację. Kliknij w toto to stworzy Ci tabele w bazie, powinno być ok.
    pozdr.
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  6. #15
    klausania
    Gość

    Domyślny

    Z darmowym serwerami często bywają różne kłopoty.
    A serwer z nazwa.pl? Dało by to coś? No i od razu pytam, czy aby przenieść się na inny serwer wystarczy na inne konto ftp skopiować pliki ( bo pierwszy raz bym to robiła ) czy coś więcej? Parametry serwera na jaki bym chciała przenieść się:
    * 10 GB powierzchni
    * 2000 GB transfer serwera
    * Nielimitowana liczba domen
    * Nielimitowana liczba kont e-mail
    * Ochrona przed spamem i wirusami
    * Panel zarządzania Active.admin
    * Program pocztowy Active.mail
    * Dodatkowe konto FTP
    * Bezpłatny okres testowy 14 dni

  7. #16
    klausania
    Gość

    Domyślny

    Hmmm...... A nie jest to może przyczyna włączonego safe mode na yoyo.pl? Żadne forum nam nie działa.... Myślę czy nie zastosować wrapera na jednej ze stron.... Spróbuję.... Bo żadne forum nam nie chce działać, tak samo nie potrafię znaleźć żadnego chata, który by dobrze działał :/ A na pewno odrzucam jakikolwiek shoutbox...

  8. #17
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    yoyo ma swoje forum. Tam najlepiej uzyskać wiedzę.
    Polecam ehost.pl , przenosiny nieraz opisane na forum.
    pzdr.
    Ostanio edytowane przez sogo : 15-01-2008 11:22
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  9. #18
    klausania
    Gość
    Fakt, winiłam fora, a sama byłam winna
    :oDziś przeglądałam bazę danych.... No i w tabelach były jeszcze fora Simple Board i Fire Board.... Usunęłam to w końcu, no i spróbowałam zainstalować Fireboard, w najnowszej polskiej wersji. Pojawił si w końcu poszukiwany przeze mnie przycisk do dokończenia instalacji, a całe forum działa jak natura chciała Dzięki za wszystkie odpowiedzi

  10. #19
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-01-2008
    Wpisy
    18
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez klausania Zobacz wiadomość
    Fakt, winiłam fora, a sama byłam winna
    :oDziś przeglądałam bazę danych.... No i w tabelach były jeszcze fora Simple Board i Fire Board.... Usunęłam to w końcu, no i spróbowałam zainstalować Fireboard, w najnowszej polskiej wersji. Pojawił si w końcu poszukiwany przeze mnie przycisk do dokończenia instalacji, a całe forum działa jak natura chciała Dzięki za wszystkie odpowiedzi
    Rany a ja dodałem Fire... i słowo daję że nie wiem co zrobic aby dodać post, są kategorie wszystko tylko nie wiem jak dodać....

  11. #20
    Bywalec
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    160
    Punkty
    30

    Domyślny

    ale masz same kategorie czy przypisałeś do którejś jakieś forum (podkategorie)?
    Ostanio edytowane przez yama : 07-02-2008 11:58 Powód: literowka

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •