Joomla 1.0.13 - instalacja języka polskiego
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Joomla 1.0.13 - instalacja języka polskiego

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    09-12-2005
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla 1.0.13 - instalacja języka polskiego

    mam instalację joomli w wersji 1.0.13. Gdzie mogę znaleźć pliki ze spolszczeniem (bardziej zalezy mi na frontendzie niż na spolszczeniu panelu administratora)
    Przepraszam za lamerskie pytanie, ale nie próbuje udawać specjalisty od joomli ;-)
    Pozdrawiam
    jaro

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Udawać nie musisz, ale to nie powód by lamerskie pytania zadawać i na nie odpowiadać. Są tam, gdzie są!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    11-01-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Siema.

    W sumie mam bardzo podobny problem, też nie jestem specjalistą i mam problem z polskim językiem w wersji "Joomla! 1.0.13 JIE-utf8".

    W sumie w instalację był wbity polski język. Kodowanie w templatce jest iso2, w konfiguracji witryny we wszystkich możliwych miejscach poprzestawiałem język angielski na polski. Panel administratora działa bez zarzutów, jeśli chodzi o język, ale niestety mam problem z językiem na front.

    Zwracam się z prośbą do graczy wyjadaczy , mam nadzieję, że jeśli nawet nie znajdzie się osoba która rozwiąże problem, to chociaż wskaże miejsce gdzie szukać rozwiązania ( no w sumie to chyba na forum).

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    29-01-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    A ja mam natomiast problem, ze nie moge wgrac nowego jezyka, dalej NEW, wybieram pliki z dysku i wyskakuje blad, Upload Faild, i tak w kolko. Probowalem wrzucic pliki na serwer i wtedy w podstronie NEW dac install, ale rowniez wyskoczyl blad. Mam Joomle 1.0.13. W czym problem?

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mateuszem Zobacz wiadomość
    A ja mam natomiast problem, ze nie moge wgrac nowego jezyka, dalej NEW, wybieram pliki z dysku i wyskakuje blad, Upload Faild, i tak w kolko. Probowalem wrzucic pliki na serwer i wtedy w podstronie NEW dac install, ale rowniez wyskoczyl blad. Mam Joomle 1.0.13. W czym problem?
    Co to za język, skąd ściągnięta paczka jaki komunikat błędu. A tak pozatym to jeszcze adres strony, u kogo hosting i inne podstawowe informacje Bo my tu ani nie wróżki ani czarodzieje nie mówiąc o wspolpracownikach służb specjalnych co wiedza wszystko na temat każdej Joomli w naszym kraju :cool:

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-01-2008
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dodam pytanie w tym wątku. Zainstalowałam pakiet 1.0.13 JIE-utf8 (ten umieszczony w zasobach www.joomla.pl).
    Ustawiłam w panelu admina język na polski.
    Jest polski, ale w miejsce ogonków pojawiają się krzaczki.
    Mam do dyspozycji tylko jedną bazę danych MySQL (i domyślam się, że stąd problem, bo w tej bazie mam też forum phpBB z kodowaniem ISO-8859-2)

    Czy można to jakoś w prosty sposób obejść?

    Doczytałam tu na forum, że dla tej wersji joomli trzeba przekodowywać większość komponentów, które są kodowane w ISO-8859-2.

    Jako, że mam zerowe doświadczenie z joomlą pytam fachowców - co mi radzicie: pokombinować z utf8 czy zanim opracuję stronę czy zmienić wersję joomli na IE 1.0.13-iso ? m.
    Ostanio edytowane przez m0cna : 29-01-2008 15:49

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez m0cna Zobacz wiadomość
    . Jako, że mam zerowe doświadczenie z joomlą pytam fachowców - co mi radzicie: pokombinować z utf8 czy zanim opracuję stronę czy zmienić wersję joomli na IE 1.0.13-iso ? m.
    Chyba sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie: zainstalowac Joomla! w wersji ISO i po problemie

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-02-2007
    Skąd
    UK
    Wpisy
    25
    Punkty
    10

    Domyślny

    a gdzie można znaleźć dla tej wersji polską wersję Panelu Administracyjnego ?
    Pozdrawiam
    Lordzik

  10. #9
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Lordzik Zobacz wiadomość
    a gdzie można znaleźć dla tej wersji polską wersję Panelu Administracyjnego ?
    W wersji JIE 1.0.13. Wkrotce pojawi sie wersja JIE 1.0.15. Ale o tym poinformuje was Zwiastun.

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    17-06-2010
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    jak zainstalować joomle 1.5
    Ostanio edytowane przez tarek30 : 17-06-2010 16:32

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •