Pomost Joomla <-> Phpbb2 by Przemo - Strona 3
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 363

Temat: Pomost Joomla <-> Phpbb2 by Przemo

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-04-2006
    Wpisy
    40
    Punkty
    10

    Domyślny

    a ja mam takiego byka

    Kod:
    Unknown column 'phpbb_user_id' in 'field list'
    Ostanio edytowane przez robert051 : 16-08-2006 18:54

  2. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    @Thomi Niaomi skopiuj zawartość pliku sql do okienka sql phpMyAminie i wykonaj, jeżeli nie zobaczysz komunikatów o błędzie to znaczy że się udało

    @robert051 a wykonałeś zapytania z sql, o czym mowa powyżej?

  3. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-04-2006
    Wpisy
    40
    Punkty
    10

    Domyślny

    tak wykonałem

  4. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    A w jakiej sytuacji Ci się to pokazuje?

  5. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    szybkie pytanie czy jak mam community builder to tez mi sie zintegruje baza uzytkownikow??? czy musze zrezygnowac z com CB ??
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  6. #6
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez czarofnik Zobacz wiadomość
    szybkie pytanie czy jak mam community builder to tez mi sie zintegruje baza uzytkownikow??? czy musze zrezygnowac z com CB ??
    Na tym etapie nie ma wspracia dla CB, nietety nie ma na razie czasu aby na tym usiąść

    Cytat Wysłane przez jojoro Zobacz wiadomość
    tak zrobilem, ale nie zadziałało do końca poprawnie
    Userzy się synchronizują, wszystko działa, komentarze umieszczaj się na forum - ale nie wyświetlają się pod artykulami ani nie jest wyświetlana liczb komentarzy (wyświetla się '0 komentarzy')
    w pliku bota musiałeś jeszcze coś pominąć

  7. #7

    Domyślny

    ok, juz wszystko dziala z wyjątkiem modulu latest topics.
    Nie wyświetla sie nazwa usera ktory napisał post. tytuł i data jest ok. Linki też działają

  8. #8
    Debiutant
    Dołączył
    12-09-2006
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zrodziła mi się potrzeba integracji forum które istnieje już od dłuższego czasu (www.perkusja.org) ze stroną internetową która jest obecnie na rozruchu o tej samej tematyce (www.drummer.pl). Problem w tym, że forum jest w innym katalogu - chociaż na tym samym serwerze, co strona (postawiona na joomli). Czy jest jakakolwiek szansa zespolenia razem tych dwóch tworów nie ingerując w przenoszenie katalogów i baz danych?

    Co chcę uzyskać:
    - chciałbym aby osoby rejestrujące się na forum były automatycznie zarejstrowane na stronie
    - chciałbym aby tematy postów pisane na forum mogły być wyświetlane w oknie strony www.

    Z tego co wyczytałem pomost joomli i phpBB zawodzi (w sensie nie działa płynnie) przy większej ilości uzytkowników, czy to prawda? Ja obecnie mam ponad 1300 uzytkowników.

    Liczę na Waszą pomoc.

  9. #9
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jojoro Zobacz wiadomość
    ok, juz wszystko dziala z wyjątkiem modulu latest topics.
    Nie wyświetla sie nazwa usera ktory napisał post. tytuł i data jest ok. Linki też działają
    hmm, nie używam tego modułu w tej konfiguracji, możesz dać link i pokazać jak to działą? Zobaczę jeszcze wiczorem u mnie

    Cytat Wysłane przez clark11 Zobacz wiadomość
    Zrodziła mi się potrzeba integracji forum które istnieje już od dłuższego czasu (www.perkusja.org) ze stroną internetową która jest obecnie na rozruchu o tej samej tematyce (www.drummer.pl). Problem w tym, że forum jest w innym katalogu - chociaż na tym samym serwerze, co strona (postawiona na joomli). Czy jest jakakolwiek szansa zespolenia razem tych dwóch tworów nie ingerując w przenoszenie katalogów i baz danych?

    Co chcę uzyskać:
    - chciałbym aby osoby rejestrujące się na forum były automatycznie zarejstrowane na stronie
    - chciałbym aby tematy postów pisane na forum mogły być wyświetlane w oknie strony www.

    Z tego co wyczytałem pomost joomli i phpBB zawodzi (w sensie nie działa płynnie) przy większej ilości uzytkowników, czy to prawda? Ja obecnie mam ponad 1300 uzytkowników.

    Liczę na Waszą pomoc.
    Co do podkatalogu to na razie tylko 'forum' natomiast będę nad tym działał tylko czasu brakuje
    Co do ilości użytkowników to nie sprawia to problemu, przynajmniej się nie spotkałem z tym.
    A do tematów to chciałbyś to w postaci linków do ostatnich tematów czy też tematów które wyśiwetlają się w postaci artykułów?

  10. #10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stone Zobacz wiadomość
    hmm, nie używam tego modułu w tej konfiguracji, możesz dać link i pokazać jak to działą? Zobaczę jeszcze wiczorem u mnie
    Moduł był w twojej paczce
    Działa on na stronie http://www.lokrosniewice.pl
    Tak jak mówiłem wszystko jes ok z wyjątkiem nazwy usera, która powinna się pojawiać na samym końcu każdego tytułu wątku po znaku '.'

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •