JoomlaPE 1.0.8d - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 26

Temat: JoomlaPE 1.0.8d

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    Stone nowe błędy się pojawiły - może coś w bazie się namieszało - chodzi o utworzenie nowych userów - czegoś nie działa, jos directory tez cosik - wieczorem spróbuję odświeżyć MYSQL i dać na naprawę itd.

    Robisz coś przy tym phpbb?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    Danie na naprawy tabel nic nie zmieniło

    kolejne wysypy - będac nie zalogowany w RemoS.. - Warning: opendir($/home/zajawka/public_html/downloads/uploads): failed to open dir: No such file or directory in /home/zajawka/public_html/components/com_remository/remository.php on line 101 Header

    Co zrobić by w RemoS... można było pod tytułem w plikowni umieścić zdjęcie pliku?
    Docman jest dobry, ale opisów nie ma: długich i krótkich, pokazują się kategorie tylko jak jest się zalogowany, a e josdirecory - Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/zajawka/public_html/administrator/components/com_josdirectory/admin.josdirectory.php on line 1631

    .. ech Przetestuje EZ Store - spoko - wszystko działa, lecz brak plikowni [choć to nie problem - zrobic ikonkę do pobierania w html] jak i do kup teraz - nio to mam problema z głowy, ale ciekawi mnie z kąd powyższe błędy i odpowiedzi na me pytania
    Ostanio edytowane przez rzodkiewka : 25-04-2006 00:23

  4. #13

    Domyślny

    czy można dodać SF 1.3.5 to przema czy zmieni on pliki których on niepowinien

  5. #14
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    A co to jest SF?

    @zajawkarz - z foum phpbb na razie nic nie robiłem bo też autor itegracji na razie nic nie wydał

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    Stone a mógłbyś coś na to poradzić:

    będac nie zalogowany w RemoS.. - Warning: opendir($/home/zajawka/public_html/downloads/uploads): failed to open dir: No such file or directory in /home/zajawka/public_html/components/com_remository/remository.php on line 101 Header

    Co zrobić by w RemoS... można było pod tytułem w plikowni umieścić zdjęcie pliku?
    Wprawdzie jak pisałem EZ Store mi wystarczy, ale może remository kiedyś mi sie przyda

    Co się mogło zchrzanić, jeśli chodzi o dodawanie userów? - obczaj Stone PS. dostałes na PM hasła etc.?

    Jak uaktualnić joomlaboard do 1.1.2? - by pozostały dane i spolszczenie?


    Fanks
    Ostanio edytowane przez rzodkiewka : 27-04-2006 11:41

  7. #16
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Dam znać wieczorkiem, dan na PM dostałem tylko z czasek krucho

  8. #17
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-02-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10
    czy paczka JoomlaPE 1.0.8d jest uzupelniona. na joomla.pl wyszedl nowy patch. czy jest on zaimplementowny:] do pe108d??

  9. #18
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Jeszcze nie ale postaram sie to dodac w tym tygodniu, wogóle trochę mnie pracy czeka aby pouaktualniac wszystko a cały czas cos innego na głowie

  10. #19
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-02-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    czas mija a paczka stoi stara. nic sie nie dzieje. ale nie narzekam

  11. #20
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Paczka stoi bo mi Windows padł, i mam z tym trochę roboty. Muszę jeszcze jedną stronę skończyć i potem wezmę sie za aktualizację PE bo na to muszę mieć jeden cały dzień. Powinno być zrobione do końca tygodnia.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •