Indexowanie produktów w VirtueMart
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Indexowanie produktów w VirtueMart

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    25-03-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny Indexowanie produktów w VirtueMart

    Jaka jest prawda z indexowaniem produktów w VirtueMart? Czytałem że był problem z indexacją w phpShop, a jak to jest teraz w VirtueMart. Jestem na etapie tworzenia sklepu na VirtueMart 1.0.2 stable i to czy towar w wyszukiwarce będzie znajdywany to jest żecz priortyetowa. Proszę o prostą krótką odpowiedz TAK lub NIE. Jeżeli tak to nie mam wiecej pytań. A jeżeli nie to, co radzicie. Możę VM1.0.4 już indexuje?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    25-03-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Proszę napiszcie tylko jeden wyraz TAK lub NIE. To mi wystarczy. Przecież wiele osób na tym forum ma komponent sklepu VirtueMart.

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Naj lepiej sprawdzić doświadczalnie przy pomocy Meta Tag Analyzer w linku opis krótki tego narzędzia.
    Zainstaluj Joomle i VirtueMart lub znajdz gdzieś witrynę gdzie jest to zainstalowane i w pisz w formularzu a z listy spiders robot wybiesz googlebot a w plu niżej wpisz Googlebot/2.1 (+http://www.googlebot.com/bot.html) i kliknij na submit zobaczysz wtedy co widzi robot google i jak może zaindeksować taką stronkę.
    Pozdrawiam
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    25-03-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Z tego co sprawdziłem to TAK, bo podawał linki które wskazywały na produkty. Dziękuje za pomoc. I za ten link - niesamowicie pomocna sprawa. Dziękuje bardzo.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •