[szukam] Komponent do zarządzania artykułami na stronie podobny do com_articleman
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: [szukam] Komponent do zarządzania artykułami na stronie podobny do com_articleman

  1. #1
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny [szukam] Komponent do zarządzania artykułami na stronie podobny do com_articleman

    Witajcie!

    Od kilku dni szukam komponentu do zarzadzania artykułami (aktualnościami)podobnego do komercyjnego com_articleman - Article Factory Manager . Zależy mi na kilku funkcjach które są w Joomli trochę "zagmatwane" a trochę bardziej "przyjaznie" przedstawione w tym komponencie (od frontu: tabela z artykulami danego autora z opcjami edycyjnymi, od tyłu: zatwierdzanie artykułów przez admina, komunikacja pomiędzy adminem a autorem, trochę opcji. itp.)

    Prosze też o opinie na temat tego komponentu? Czy warto w niego inwestowac? Czy jest jakiś "zamiennik" na GNU/GPL?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jagódki, stety niestety tylko za dudki
    Czy warto zainwestowac? A są Ci rzeczywiście potrzebne te funkcjonalności?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Jagódki, stety niestety tylko za dudki
    Czy warto zainwestowac? A są Ci rzeczywiście potrzebne te funkcjonalności?
    Właśnie to jest to najważniejsze pytanie.

    To co jest w tym komponencie od frontu to rzeczywiscie warte jest zastanowienia. Bo i nie ma tam nic "szczególnego" (formularz dodawania nowego, stopka autora i ta tabelka z artykułami danego autora). W sumie coś zbliżonego możnabyłoby osiągnąć modyfikujac to co jest.(?) Tylko czy jest to do zrobienia na Joomli bez dodawania dodatkowego komponentu?

    Za to od tyłu: proste zatwierdzanie artykułów (nie znalazłem tego w takiej postaci w jednym miejscu w Joomli); opcje dla okreslenia praw uzytkowników od frontu(podstawowe ale tez nie znalazlem czegos takiego w Joomli); komunikacja admin -> autor (w sumie jest w Joomli ale np. nie ma takich szablonów wiadomosci).

    W sumie mi wychodzi pół na pół i jestem w kropce. :confused: Zapytałem na forum bo tak szczerze to dutków trochę szkoda za niezbyt rozbudowana rzecz a i moze jest juz cos innego od dawna na GNU/GPL.

    Szkoda tez ze tych funkcjonalnosci nie ma w samej Joomli. Ale może kiedyś

    Miłego dnia
    Inkos

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-09-2007
    Skąd
    UK
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam, a ja poszukuje prostego komponentu do zarzadzania artykulami, chodzi mi o to aby np na stronie glownej byly 5 ostatnio dodanych, pod nimi link "archiwum" i tam archiwalne artykuly wg dat np.

    18.01.2008
    artykul 10
    artykul 9
    artykul 8
    artykul 7
    artykul 6

    17.01.2008
    artykul 5
    artykul 4
    artykul 3
    artykul 2
    artykul 1

    najlepiej jakby to bylo za free

    z gory dzieki i pozdrawiam

  6. #5
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    aroncz
    Jak chcesz 5 - to sobie ustaw, aby wyświetlanych było 5...
    Archiwum? Joomla! oferuje taki komponent i jest on nawet w standardowej paczce. Zobacz sobie przykład nawet tutaj: http://joomlapl.com/ - 2 link w menu...
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •