[1.5 rc4] Galeria w artykule
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: [1.5 rc4] Galeria w artykule

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    12-01-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    9

    Domyślny [1.5 rc4] Galeria w artykule

    Witam mam na swojej stronie galerie o nazwie PHOCA GALLERY jest mi w zupelnosci wystarczajaca. I chcialem zrobic cos atakiego zeby z danej kategori badz w inny sposob umieszczac w danym artykule np. kategorie galerii np. artykul brzmi "Sanocki Dzień Strażaka 2007 "a w galerri jest kategoria" Imprezy-> Sanocki Dzień Strażaka 2007 " i zeby to wyswietlalo sie w artykule.. comam zrobic bo przegladam forum ale niema na to odpowiedzi...

    Byc moze polecacie inna galerie co mozna ta robic

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Przede wszystkim do produkcyjnych zastosowań NIE POLECAMY Joomla 1.5 RC. To nie jest stabilna wersja! Co więcej - najczęściej na pytania: Che mi się nie tylko chlebka, ale i jagódek, i masełka, i miodziku, odpowiedź najczęściej brzmi: jagódki dojrzewają dopiero, zamiast masełka - masmix lub coś podobnego (komponenty dla Joomla 1.0.x w trybie legacy), a miodzik będzie może za rok, może za trzy!
    Prosze sobie uświadomić, że historia STABILNEJ wersji Joomla 1.0 trwa już rok 3, nie licząc m*bowej przeszłości, a CoreDev właśnie opublikowało 1.0.14 RC1. Czy naprawdę nie przemawia, że Ci Panowie, co to robią, wiedzą dobrze, co robią i na joomla.org korzystają z Joomla 1.0?

    Szukaj składników na extension.joomla.org. W końcu galerii aż tak wiele nie ma, a na dodatek jeszcze oznaczono, czy to do 1.0 czy 1.5
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    12-01-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    9

    Domyślny

    juz teraz wiem czemu sie tak Adminie czepiales..i narzekasz ciagle ze jak kazdemu by przyszlo odpisac.... etc.

    nie dziwnie Cik sie z reszta jak KAZDEMU wyklad dajesz taki jak teraz napoczatku :/ niewazne co ja stosuje chce joomla 1.5 rc4 to uzywam niepolecacie trudno ja mam swoje zdanie Dziekuje poszukam sobie ;]

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ależ! Twoja wola! Nikt Ci niczego nie zabrania, bo i dlaczego. Natomiast wnioski sugeruję wyciągać w odniesieniu do siebie i dla siebie! A komentarze ad personam zostawić sobie na pogawędki przy wieczornym piwku!
    PS. Gratuluję przenikliwości i zdolności formułowania ocen. A tak przy okazji, to co oceniasz i na jakiej podstawie?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    11-04-2007
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nomi_ice Zobacz wiadomość
    Witam mam na swojej stronie galerie o nazwie PHOCA GALLERY jest mi w zupelnosci wystarczajaca. I chcialem zrobic cos atakiego zeby z danej kategori badz w inny sposob umieszczac w danym artykule np. kategorie galerii np. artykul brzmi "Sanocki Dzień Strażaka 2007 "a w galerri jest kategoria" Imprezy-> Sanocki Dzień Strażaka 2007 " i zeby to wyswietlalo sie w artykule.. comam zrobic bo przegladam forum ale niema na to odpowiedzi...

    Byc moze polecacie inna galerie co mozna ta robic

    Z tą galerią nie ma problemu zobacz jak to wygląda u mnie na photosoul.pl, jeśli jesteś jeszcze zainteresowany rozwiązaniem tego problemu to napisz do mnie na gg. To co napisz co i jak.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •