Nie moge nic zmienić w panelu admina
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 21

Temat: Nie moge nic zmienić w panelu admina

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-08-2007
    Wpisy
    93
    Punkty
    10

    Domyślny Nie moge nic zmienić w panelu admina

    Witam,

    mam następujący problem: klikam w konfiguracji PonyGallery na cokolwiek np. zmieniam "Wymagana akceptacja administratora" z TAK na NIE klikam zapisz i automatycznie wraca z NIE, które zaznaczyłem na TAK i nie zachodzą żadne zmiany. I tak ze wszystkimi polami. O co chodzi?

    Używam najnowszej wersji tego komponentu i joomla 1.0.13

    pozdro

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-12-2006
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam identyczną konfigurację jak Ty, i tez mam cyrki z tym komponentem.
    Mi natomiast połowa działa połowa nie.

    Jest to o tyle irytujące, że gdy chcem zablokowac prawoklik, to mimo iż jest ustawione na "tak" to i tak nie blokuje. Wiem że ta funkcja działa prawidłowo na IE i FF, Opera to "łamie".
    Poza tym w jakim stylu mają się wyświetlac obrazki, kiedy zaznaczam np. na lightbox, to wyświetla się w nowym oknie. Co jest nie tak...? I tak z połową funcji dzieją się dziwne rzeczy... Co robic?

    W starszej wersji 2.41 nie miałem takich problemów. Wszysstko siedzi na serwerach home.pl.

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Proponuję reinstal Pony. Mogło się coś nie wgrać poprawnie w trakcie instalacji.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    22-02-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny ten sam problem

    mam ten sam problem, reinstalacja nic nie pomogła. Pomocyyyy.....:confused:

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-12-2006
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    Częsciowo rozwiązałem swoje problemy, nawet z zbyt krótkim opisem (100 znakowym). Sporo rzeczy siedzi w Bazie danych. Tabela Pony_gallery i ich pochodne. Tam szukać

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    22-02-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    niestety, nie znam się aż tak,aby wiedziec co w sql-u piszczy, że nie można zapisać konfiguracji. Poprostu po wciśnięciu klawisza "zapisz" wychodzi do głownego menu witryny :/

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez sqtek Zobacz wiadomość
    niestety, nie znam się aż tak,aby wiedziec co w sql-u piszczy, że nie można zapisać konfiguracji. Poprostu po wciśnięciu klawisza "zapisz" wychodzi do głownego menu witryny :/
    Czy problem występuje tylko z tym komponentem czy też z innymi? Czy pojawił się od początku użytkowania tego komponentu czy też po np. instalacji jakiegoś dodatku lub zmianach w konfiguracji witryny?

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    22-02-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Problem występuje tylko z tym komponentem. Joomla 1.0.13PL. Pojawił się po zainstalowaniu go na nowo w najnowszej polskiej wersji czyli 2.5.0. Miałem wcześniej zainstalowaną wersję 2.2.0 PL ale tam był jakiś dziwny problem z widokiem szczegółowym (wogóle się nie pojawiał tylko przechodziło od razu do obrazka oryginalnego). Od razu mówię, że zabawe z joomla dopiero zaczynam, także możliwe, że coś pominąłem, ale inne komponenty działają OK.
    Edit: po kliknięciu przycisku SAVE w konfiguracji galerii wychodzi do Panelu kontrolnego joomli (tak jakbym nacisnął START w górnym menu).
    Ostanio edytowane przez sqtek : 23-02-2008 09:33 Powód: Dodatkowe info.

  10. #9
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez sqtek Zobacz wiadomość
    Problem występuje tylko z tym komponentem. Joomla 1.0.13PL. Pojawił się po zainstalowaniu go na nowo w najnowszej polskiej wersji czyli 2.5.0. Miałem wcześniej zainstalowaną wersję 2.2.0 PL ale tam był jakiś dziwny problem z widokiem szczegółowym (wogóle się nie pojawiał tylko przechodziło od razu do obrazka oryginalnego). Od razu mówię, że zabawe z joomla dopiero zaczynam, także możliwe, że coś pominąłem, ale inne komponenty działają OK.
    Edit: po kliknięciu przycisku SAVE w konfiguracji galerii wychodzi do Panelu kontrolnego joomli (tak jakbym nacisnął START w górnym menu).
    Skąd ściagnięta paczka z galerią?

  11. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •