Tworzenie różnych menu
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Tworzenie różnych menu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    15-08-2006
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny Tworzenie różnych menu

    Witam,
    Stanu aktualny:
    Strona zawiera jedno menu (mainmenu) w pozycji left
    Zamiar:
    Menu witryny (mainmenu) ma zawierać "główne" linki witryny. Po kliknięciu na taki link (np. firma)w górnej części obszaru prezentacji (pozycja user7) pojawia się inne menu, które jest jakby podmenu pozycji wywołanej w mainmenu.
    Myślałem, że zrobię to tak: stworzę nowe menu o nazwie firma, w administracji modułami wyedytuję właściwości modułu wyświetlającego to nowe menu, określę że ma pojawiać się w obszarze user7 i określę, że ten moduł ma się pojawiać na stronie po kliknięciu linka firma z głównego menu. I tak się właśnie dzieje z tym, że już po kliknięciu na dowolną pozycję z menu firma z obszaru user7 menu to nie wyświetla się. W administracji modułem odpowiedzialnym z wyświetlanie menu firma na liscie " Umieść na stronach | w pozycjach menu" mam dostępne opcje wszystkie, brak, nieprzypisane i pozycje tylko z mainmenu, brak jest pozycji z menu firma.

    W czym problem? Co robię nie tak?

  2. #2
    Debiutant
    Dołączył
    15-08-2006
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny Już rozwiązałem ten problem

    Witam,
    Udało mi się rozwiązać ten problem, chociaż nie wiem dlaczego tak się dzieje.
    Mianowicie nowe menu pojawiło mi się na liście dostępnych menu (przy edycji modułu, który wyświetla nowe menu)w miejscu gdzie określam na których stronach dane menu ma być wyświetlane. Mianowicie po zmianie nazwy modułu na małą literę (nazwa była Firma zamiana na firma), menu firma pojawiła mi się na liście " Umieść na stronach | w pozycjach menu" .

    Myślałem, że wielkość liter w nazwie menu (tej systemowej) nie ma znaczenia ale widocznie ma

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •