VirtueMart 1.0.4 - problem z zamowieniem
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: VirtueMart 1.0.4 - problem z zamowieniem

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny VirtueMart 1.0.4 - problem z zamowieniem

    Znalazłem błąd przy realizacji zamówinia. Po kliknieciu "zamówienie", otwiera sie okono danych klienta->loguje sie-> potem mam mozliwosc wypelnienia pozostalyc danych, niesety na dole strony pojawia sie napis

    "Fatal error: Call to undefined function: list_extra_field_6() in /home/public_html/administrator/components/com_virtuemart/html/checkout_register_form.php(198) : eval()'d code on line 1"

    S
    kąd ten błąd i jak go zlokalizowaC? Szukałem tego pliku"checkout_register_form.php" i wogole go nie ma na serwerze ani w instalatorze Czy po kliknieci na zamawiam powinien sie otworzyc formularz w tym samym oknie ale na całej stronie? czy w ramce tam gdzie wyswietlane byly produkty wczewsniej? u mnie wysweitla sie w wtym samym oknie i widoczny jest tylko proces zamawiania.

    dzieki za sugestie

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70
    poszukaj pliku w admin/components ...
    sprawdz czy masz poprawny plik jezykowy i czy ten sam blad wychodzi jak strona po angielsku hula...

    zaryzykuje stwierdzenie, że może chodzić o fakt niezdefiniowania w pliku językowym jakiejs zmiennej z gatunku extra_field i bledu w VM ze nie potrafi uzyc standardowego, funkcja list_extra_field_$i wystepuje w kilku miejscach wiec dziwne ze dla wczesniejszych pol umie ja znalezc :/ .... jezeli upgradowales VM to moze sie sypac, testowalem od nowa wersje 1.04 i problem u mnie nie wystepuje

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    Czesc, wlasnie tak patrze i nie ma pliku "checkout_register_form.php" w katalogu admin/com/VM/html. Czy u ciebie jest?

  5. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70
    Zgodnie z przewidywaniami - bledny lang.
    VM nie jest zabezpieczony przed brakiem definicji zmiennej w pliku jezyka i nie potrafi uzywac domyslnie angielskiego wiec ostroznie z eksperymentami.

    Najbezpieczniej na razie bedzie pobierac langi ze strony oficjalnej VM

    http://www.joomla.pl/forum/showthread.php?t=1505 solucja do krzaczków w panelu admina

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •