Wpłata na rozwój Joomli
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 20

Temat: Wpłata na rozwój Joomli

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-03-2006
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny Wpłata na rozwój Joomli

    Witam
    Szukałem, szukałem i się nie doszukałem.
    Czy ktoś mógłby podać nr konta, na który każdy kto chce wspomóc w rozwoju Joomlę mógłby wpłacić jakiś datek.
    Napisałem do Zwiastuna, ale numer konta, który mi podał, "mój bank" odrzuca, jako nieprawidłowy. Ponowna prośba została owiana ciszą.
    Napisałem do Admina Forum, czyli Stone, ale 2 próby oddalone od siebie w czasie dają komunikat "mailbox is full".
    Myślę, że każdy kto zrobił stronę opartą o Joomlę ( i otrzymał za nią $) pomyślał aby wspomóc projekt a na pewno pomyśli po przeczytaniu tego posta.
    Pozdrawiam
    Marek.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Nie w tym kraju, tu co najwyzej mysla o tym jakby tu stopki powycinac i z jakich warezow sciagnac komercyjne templatki.

    Przepraszam te kilka osob, ktore mysla inaczej.

  4. #3
    Przeglądacz bogdan awatar
    Dołączył
    21-03-2007
    Skąd
    andrychów
    Wpisy
    42
    Punkty
    11

    Domyślny

    Pozwolę sobie nie zgodzić się z powyższym "zrobiłem" jedną jedyna stronkę na Joomla całkowicie hobbystyczną dla mojego brata za friko korzystając z wiedzy polskiego wsparcia Joomla zaczynając od podstaw nawet nie wiedziałem co to jest html a dopiero cms wiedza która tu jest zawarta jest ogromna i myślę ze jest wielu którzy to docenią.

    Pozdrawiam Bogdan

  5. #4

    Domyślny

    Możesz ewentualnie wpłacić sianko tu http://www.joomla.org/content/view/689/79/
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Uparty bank! Dziękuję.
    Jesteś w prawie już 5-letniej historii wsparcia 3 osobą, która uznała za stosowne. Dylek wie, co pisze!
    A kolega Haponiuk ma nie pierwszą dobrą radę - wesprzyj polskie wsparcie wpłatą na org (do wpłat na org, oczywiście zachęcam). Ciekawe, jakąż to kwotą sam wsparł, ile procent z sianka zarobionego przez siebie na J! przekazał na np. na org. Bo na J!pl na pewno ani grosza!
    Ja siedziałbym przynajmniej cicho w takim przypadku!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6

    Domyślny

    A czy nie jest przypadkiem tak, że jak nie ma na stronie joomla.pl żadnej informacji o możliwości dotacji zespołu joomla to raczej chyba nie chcecie aby ktoś wpłacał kasę i wspierał wasz i wasz projekt. No ale jeżeli jest taka wola admina i zespołu to niech będzie.
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Wolałbym nie toczyć tej dysputy, ale skoro chcesz, to
    Gdybyś naprawdę nosił się z zamiarem, to ręczę Ci, że zarówno na www.joomla.pl jak i www.pomoc.joomla.pl odpowiednie dane znajdziesz.
    Z donosu wcześniejszego wiem że jest jakiś problem z kontem, ale dla chcącego nic trudnego. Marekolo dopóty się dopominał dopóki nie dostał, co potrzebował, by swój zamiar wcielić w życie. Był bardziej uparty niż bank! Bo rzeczywiście chciał!
    Ale pomyślimy, może zrobimt guziora
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    pozwolicie,że włącze sie w rozmowe i również zaapeluję do PCJ!, aby coś takiego faktycznie się pojawiło..

    powiem szczerze, że nie pomyślałem o tym wcześniej, dopóki nie przeglądałem tego topicu.. ale myśl jest naprawdę dobra, nie kryjąc się dzieki Joomla! zarobiłem troszkę, na jakieś kieszonkowe czy coś, bo faktycznie administracja stroną jest łatwa i przyjemna, a jako, że planuję dalszy rozwój w tym kiedunku, to myślę, ze również chętnie bym dofinansował naszą ekipę ;)
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    28-12-2007
    Skąd
    Wroclaw
    Wpisy
    111
    Punkty
    12

    Domyślny

    Zbliża się termin składania rocznego rozliczenia PIT. Z kwoty rocznych składek podatku dochodowego 1% przeznaczany jest na cele dobroczynne (określenie mocno skrócone i uproszczone), którym to procentem dysponował dotąd Skarb Państwa.
    W tym roku po raz pierwszy podatnik ma uproszczoną procedurę skorzystania z prawa do swobodnego dysponowania „1% na dobroczynność”. Wystarczy, że wskaże, wpisze w odpowiedniej rubryce numer KRS instytucji, którą chce wesprzeć.
    Dziennik Urzędowy Monitor Polski nr 99 z grudnia 2007 zawiera spis instytucji, organizacji i stowarzyszeń uprawnionych do otrzymania donacji. Lista chętnych i potrzebujących jest przeogromna, 124 strony wypełnione są numerami KRS i nazwami...
    Pomyślałem, że skoro mam już dać jakieś drobne, to może wesprę znane sobie inicjatywy. Niestety Polskiego Centrum Joomla! nie znalazłem na liście.
    Szkoda, może przy okazji dyskusji nad reorganizacją, warto Panowie pomyśleć o nadaniu PCJ statusu instytucji pożytku publicznego.
    Skoro odbiorcami donacji mogą być ochotnicze straże pożarne, fundacja bury miś czy towarzystwa śpiewacze, dlaczego nie może "Polska Joomla!" ?
    Pozdrawiam.
    PS. Guzik z przekierowaniem na przelewy bankowe to dobry pomysł

  11. #10
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    przypomnę tylko że formą obowiązującą w języku polskim jest dotacja. nie donacja. żeby na joomle oddawać 1%, joomla musiałaby być zarejestrowana jako organizacja non profit. Organizacja = księgowość = koszty = problem. Nie wiem czy gra jest warta świeczki. Mało osób wpłacałoby na joomlę $. Już lepiej stworzyć jakieś konto na które można by wpłacać pieniądze.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •