Jak ustawić Random Products Module lub mosproductsnap na stronie startowej? - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 25 z 25

Temat: Jak ustawić Random Products Module lub mosproductsnap na stronie startowej?

  1. #21
    Debiutant
    Dołączył
    10-10-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zainstaluj dodatek : ModuleBot

    Sposób użycia dodatku: Wpisujemy znacznik{modulebot:[id],[id],[id]......}w artykuł
    "id" oznacza id modułu, który chcemy użyć w artykule.
    Możemy je odczytać w panelu edycji modułu)
    Wzorzec: {modulebot:10,12,14}


    Np. w artykule na stronie głównej mozesz wstawic dowolny moduł VM


    Ostanio edytowane przez kolaborant : 12-10-2006 10:51

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Debiutant
    Dołączył
    07-10-2006
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wielkie dzieki. Dziala! Okazalo sie ze mialem takiego bota ale nie bylo zadnego objasnienia w jaki sposob sie go stosuje. Lecz pojawil sie nastepny problem. W jaki sposob wymusic\zmienic wyswietlanie bialego tla na produkcie wyswietlanym za pomoca tego bota na str. gl.? Edycja pliku modulebot.php i dodanie:

    bgcolor=\"#FFFFFF\"

    do znacznika <table> nic nie daje... zmienia sie tlo reszty tabelki, natomiast nie tlo na ktorym osadzony jest produkt.... Gdzie tego szukac? Prosze o pomoc... Zalaczam jpg dla jasnosci sytuacji... Oraz druga sprawa gdyby byl ktos tak mily i podal mi rowniez gdzie zmienic kolor wyswietlanego linku od VirtueMarta? Linki typu "Dodaj do koszyka", "Zarejestruj się!" czy "Nie pamiętam hasła". Gdzie tego szukac? Oczywiscie nie omieszkam tego sam poszukac, ale krotka informacja zaoszczedzilaby mi duzo czasu...

    Pozdrawiam
    Smigacznr1

    Attached Images Attached Images

  4. #23
    Debiutant
    Dołączył
    15-02-2007
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    ja mam taki problem mam nadzieje że mi ktoś pomoże.
    chce zrobić z modułu randomprod.php statycznie wyświetlające się na stronie głównej 4 obiekty. to już akurat udało mi się zrobić mam teraz problem z rozdzieleniem nazwy, ceny i napisu dodaj do koszyka od obrazka. mam zrobioną tabelkę w której są 3 wiersze i chce aby nazwa produktu wyświetlała się w pierwszym od góry, obrazek w środku a cena i napis do koszyka na dole.
    dodaje screen z tym jak to wygląda i jak ja sobie to widzę



    mam nadzeję że mi ktoś z tym pomoże

    Pozdrawiam
    Daniel


    już sobie z tym poradziłem jeżeli ma ktoś jakiś problem to z chęcią pomogę.
    Ostanio edytowane przez badziew : 14-05-2007 13:04

  5. #24
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-06-2007
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    dopisze sie do watku i zapytam: jak dodac link do TOP10 w virtuemarkt tak aby po kliknięciu pokazywaly sie najlepsze produkty

  6. #25
    Debiutant
    Dołączył
    15-06-2007
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    1
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez bruno Zobacz wiadomość
    Dodałem moduł, ale jes lipa. Chciałbym żeby moduł ranodm byl tylko na 1 stronie, po kliknieciu na kategorie zeby znikal. A teraz jest tak ze modul random zjezdza an dol i pojawiaja sie nad nim kategorie produktów. Jak sie kliknie np w liki, faw, regulamin, etc jest ok ,znika i pojawia sie tylko tresc danego linku (np. regulamin?)
    Szukałem odpowiedzi ale nic nie znalazłem

    Nie wiem czy problem został rozwiązany do końca, ponieważ nie czytalem wszystkich odpowiedzi, ale ja też sie z tym męczylem i wpadlem na zupelnie inny pomysł.

    Tworze strone ocztechnology, chcialem zeby nowe produkty pojawialy sie tylko na stronie startowej, po kliknieciu w kategorie zeby znikaly.

    wiec klikalem i klikalem, w koncu w menu główne-mainmenu, komponent start zamienilem na home i dodalem do mainmenu komponent virtuemart.
    Mainmenu pozostawilem nieopublikowane, a modul latestproducts przypisalem do home (czyli Łącza w menu: mainmenu|Home)

    i nowości sa tylko na stronie glownej.

    jak ktos to zrozumial i mu to pomoze to dobrze (nie spalem cala noc wiec moglem nieczytelnie pisac );)

    gdyby kogos dalej interesowal ten problem prosze pisac na e-mail
    It ain't over 'till it's over.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •