Szkolenia z Joomla - Strona 7
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Wyniki 61 do 63 z 63

Temat: Szkolenia z Joomla

  1. #61
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Wolałbym aby w tym momencie temat się zakończył (bez konieczności jego zamykania) ..

    Macie chęć pogadać (ja chętnie się dołączę) ale ten temat zupełnie nie pasuje do Waszych dyskusji .. @kurtz, @bazyl, załóżcie nowy temat w Off Topic . i pogadajcie ..

    PS: Zapewniam, że to nic osobistego ale @kurtz - zamiast tracić czas i pisać miliony znaków na forum lepiej byś zrobił pisząc jakiś ciekawy poradnik animuj, animuj .. PCJ! będzie wdzięczne ...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #62
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Macie chęć pogadać (ja chętnie się dołączę) ale ten temat zupełnie nie pasuje do Waszych dyskusji .. @kurtz, @bazyl, załóżcie nowy temat w Off Topic . i pogadajcie ..
    hmm, mimo wszystko uważam, że rozmowa jest między mną a zwiastunem i dotyczy tematu. żyjemy tu ze sobą od końca 2005 roku lub od wczesnego 2006. trochę widzieliśmy i swoimi spostrzeżeniami mamy prawo się dzielić. nie wiedzę powodu wywoływania tutaj znowu bazyla, chociaż z bazylem również chętnie porozmawiam.

    PS: Zapewniam, że to nic osobistego ale @kurtz - zamiast tracić czas i pisać miliony znaków na forum lepiej byś zrobił pisząc jakiś ciekawy poradnik animuj, animuj .. PCJ! będzie wdzięczne ...
    pewnie pełna zgoda. to czego nie daje się osiągnąć wspólnie idzie robić w pojedynkę. tak to już jest skonstruowane. tylko miejsca inne, a szkoda. efektem tego jest również ten wątek.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 11-02-2011 19:09

  4. #63
    Debiutant
    Dołączył
    14-12-2010
    Skąd
    stolica :)
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Bazyl ja zrozumiem, wazne ze Ty unikasz odpowiedzi. Po prostu sam nie wiesz, bo o to nie zapytales. Skoro place to i wymagam, proste a specjalne podziekowania na stronie mnie nie przekonuja, w necie kazdy moze napisac to co chce szczegolnie jezeli to prowadzacy kursy i ma mozliwosc edytowania postow na swojej stronie.
    Magdaa mniej jadu ;) w koncu forum jest od tego by pomagac, nie od razu Rzym zbudowano, ja przynajmniej mam odwage powiedziec ze sie ucze i nie naskakuje na ludzi z tego powodu
    Milego dnia.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •