Szkolenia z Joomla
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 63

Temat: Szkolenia z Joomla

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    185
    Punkty
    10

    Domyślny Szkolenia z Joomla

    Witam
    poszukuje chętnych do współpracy przy prowadzeniu szkoleń z Joomla (administracja, tworzenie templatu itp) w Centrum Warszawy - lokal i sprzęt to szkoleń zapewniony

    pozdrawiam
    irek

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz josh awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    B-stock :)
    Wpisy
    513
    Punkty
    86

    Domyślny

    jakie wynagrodzenie proponujesz?

    pozdr
    pozdrawiam
    Piotr Laskowski
    JoomlaPL.com | MamboPL.com
    Joomla.PL | Joomla!, LaTeX, R project, SPSS user...

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez irek_s Zobacz wiadomość
    Witam
    poszukuje chętnych do współpracy przy prowadzeniu szkoleń z Joomla
    Mogę prosić o więcej szczegółów? Kiedy planowałbyś takie szkolenia (luty, marzec czy później) w jakie dni tygodnia - czy od poniedziałku do piątku czy tylko w weekendy? Po ile godzin w ciągu jednego dnia.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie chce mi się komentować. Ale - krótko mówiąc - czy to następny do zrobienia kasy na naiwnych, nie na swojej pracy, nie na swoim dorobku??
    http://forum.joomla.pl/showthread.php?p=59851#post59851

    PS. I nie wmawiajcie mi przypadkiem, że hamuję inicjatywę, ale jak widzę w anosie, że będzie szkolenie od templatu, to jestem pewien że nauczą tam robić i artykółó
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    185
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zwiastun,

    jeżeli bym miał takie doświadczenie w temacie Joomla jak TY to bym tu postu nie pisał tylko sam bym działał jako trener (oczywiscie jak bym mial czas) ale powiem Ci, że sama wiedza z Joomla nie załatwia Wszystkiego, do szkoleń potrzebne są sale szkoleniowe + sprzęt + reklama + organizacja tego wszystkiego a to jest bardzo dużo.
    Nie bardzo rozumiem twoje podejście ?! jeżeli znasz temat lepiej (a może nawet najlepiej w Polsce) to zaproponuj coś co by było lepsze a nie negujesz.
    Negacja jest bardzo prosta ale nic nie wnosi.
    Masz jakies pomysły żeby pomóc ludziom chcącym sie szkolić a także Polskiemu Centrum Joomla to pisz.

    Nie bardzo rozumiem dlaczego w Polsce nie ma szkoleń z Joomla.
    Może zrobić jaką ankietę czy ludzie są takimi szkoleniami zainteresowani?
    Czy ktoś wie jak to wygląda w innych krajach?

    chętnych do współpracy w sprawie szkoleń lub innych projektów zapraszam także na priva: wazne0@poczta.onet.pl

    pozdrawiam
    irek

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Twój problem polega m.in na tym, że nie kojarzysz mojej osoby z Polskim Centrum Joomla!
    Mój na tym, że Ty nie chcesz pomóc Polskiemu Centrum Joomla! oferując możliwości organizowania szkoleń - ośrodkowi, dzięki któremu będziesz mógł te szkolenia ewentualnie organizować, ale chcesz w pierwszej kolejności ukręcić swój biznes.

    Ale jeśli chcesz poprzez to forum robić sobie rekrutację szkolących, to podchodząc poważnie do swojego biznesu, powinieneś zapytać, czy takie ogłoszenie opublikować możesz i na jakich warunkach!
    Ot tyle!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 11:00

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    185
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zwiastun,

    dlaczego zakładasz że wszyscy chcą Ciebie wykorzystać lub szukają "jeleni"
    przecież nie zamieniłeś zemną jednego zdania, nie było rozmowy o warunkach współpracy itp. wiec na jakiej podstawie stworzyłeś tą historię

    kolega "kurtz" dobrze napisał masz wszelką "palmę pierwszeństwa" w tworzeniu szkoleń czy to na CD czy w salach wykładowych - podpisuje sie i popieram go

    Tu jesteś guru od Joomla w Polsce i z tego co wiem, to sie zaczeło od Ciebie.

    Dlaczego denerwuje Cię że ktoś chce coś robić i zarabiać na tym pieniądze przecież to jest PRAWIDłOWE, każdy kto wykonuje jakąś pracę lub chodzi do pracy dostaje za to pieniądze.

    Skoro to takie proste to ty też możesz cytuje "ukręcić swój biznes" dlaczego sam nie robisz tego i innym zabraniasz.

    A propo kontaktu to wysłałem 3 maile do Ciebie w ciągu ostanich 3 miesięcy i nie odpowiedziałeś na żaden wiec jak sie mam z TOBą kontaktować.

    pozdrawiam
    irek

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Co miałem napisać, właściwie napisałem - brak reakcji na listy: wyjaśnienie znajdziesz, jeśli zechcesz, w tym, co napisałem.
    Doczytasz również, że ani nie zabraniam (bo niby jak), a nawet zakładam, że będziesz te szkolenia organizować. Zazwyczaj, wbrew pozorom, wiem dokładnie, co mówię lub piszę.
    Tego, co poniżej, nie traktuj osobiście, ale jako wypowiedź "na marginesie", choć o samej istocie rzeczy!

    Że organizowanie proste nie jest - nie trzeba było nawet próbować, żeby wiedzieć, a o ile pewno wiesz, próbowaliśmy.

    Denerwuje? Nie, irytuje. A irytuje - nie tylko to, ale za każdym razem, gdy ktoś, kto wedle mojego rozeznania, nic nie wniósł do rozwoju polskiego Joomla!, nie oferuje się z dołożeniem swojej cegiełki, ale rozpoczyna - jak to nazwałem - "kręcenie własnego biznesu" (i to tutaj, na forum, nawet nie pytając o zgodę, czy może).

    Przypomnę dla przykładu : "przyjazne" polskie centrum (z założenia "konkurencja" żerująca na nieswojej pracy - teraz się nazwali Przyjazne Centrum Joomla! - zwróć uwagę na skrót ), przypomnę niezależny ośrodek od Virtuemart. Sprzedawców Joomla! po polsku (wcześniej Mambo), na dodatek promujących się moim nazwiskiem, czy innych już nawet nie ma co wymieniać. Dwa innego typu przemilczę, żeby konkretnych osób nie dotykać.

    W każdym z tych wymienionych przypadków SPOŁECZNOŚĆ nie otrzymała od nich NIC.

    Twoją inicjatywę kładę w tym samym rzędzie. Z prostego powodu - nie umniejszając roli strony organizacyjnej - jest i druga, merytoryczna. Dziś łatwo wziąć pościągać ze stron PCJ co się da, przygotować materiały szkoleniowe. I o przyszłość się nie ma co martwić też, przecież niejaki zwiastun siądzie, przygotuje, udostępni do Joomla 1.5 tez. Nic, "ino" korzystać.

    I owszem, po to to jest również. Tylko wydaje mi się, że porządek rzeczy w niektórych przypadkach powinien być nieco inny.

    Ot w Twoim przypadku: czemu nie zaproponowałeś np. że stworzysz ośrodek szkoleniowy PCJ! Może trudno na to było wpaść. Ale PCJ to nie ja, Viking, Stone, na co od jakiegoś czasu wygląda. Nie tworzyliśmy centrum, by w rezultacie powstala "centralka".

    Tworzyliśmy w nadziei, że znajdą się kompetentni ludzie, którzy to centrum współtworzyć zechcą.
    WSPÓŁTWORZYĆ! - że podkreślę wielkimi znakami.

    Czemu miałbym zakładać, że projektujesz nazwijmy to "właściwie dla siebie miejsce" w sytuacji, gdy czytam na innym forum o takiej samej inicjatywie "zasłużonych" dla rozwoju Joomla!, którzy już nawet do pisania "standardów szkoleń" pod hasłem "nauczysz się prowadzić witrynę w 90 minut" przystępują. Nie z Polskim Centrum Joomla!, nie w Polskim Centrum Joomla! (oszustwo kryjące się w cytowanym sloganie pomijam zupełnie)

    W mojej koncepcji życia wciąż się po prostu nie mieści, że mógłbym wziąć i wykorzystywać czyjąś pracę, nie odwzajemniając swoim wkładem, wsparciem, współuczestnictwem, tego, co mi darowano.

    A że zakres tego, co powinno być w polskim światku Joomla! zrobione i co może zrobić CENTRUM, a nie centralka, jest niemały, stąd i moje irytujące czasem reakcje. Mógłbym za wojewodą jednym bodaj powiedzieć, żem w tej mierze "z tego, co mnie boli".

    A wracając do konkretu - stań na właściwym gruncie - reakcja będzie na pewno inna.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Przeglądacz bogdan awatar
    Dołączył
    21-03-2007
    Skąd
    andrychów
    Wpisy
    42
    Punkty
    11

    Domyślny

    Witam
    Pisałem już wcześniej w którymś poście ze jestem początkujący w kwestii stron WWW, CMS i wszystkiego co się z tym wiąże. Postawiłem sobie stronę na Joomla, wiedza jaką otrzymałem od Zwiastuna i wszystkich którzy poświęcili swój własny czas= pieniądze za friko abym mógł wpisać www.joomla.pl i czerpać wiedzę garściami, w tym serwisie jest wszystko czego potrzeba aby sobie stronkę odpalić.

    I przychodzi sobie pan X i sobie myśli, jak mam coś za darmo i sprzedam to, za ileś tam PLN to mam 100 % zysku, panie X wiedza kosztuje prócz tego jest na świecie jeszcze coś takiego jak moralność lojalność uczciwość itd. banały ???? same to po co pan tu przyszedł ???? upsss.... odcisk

    Pozdrawiam bogdan

    Ps. Czekam na przycisk $

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •