Szkolenia z Joomla - Strona 2
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 63

Temat: Szkolenia z Joomla

  1. #11
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    No wiesz, na tym polega idea Open Source, że kod jest wolny, know-how jest wolne etc. A resztę reguluje podaż/popyt rynek i takie tam.
    Witaminy | Ziołolecznictwo
    "Paczem" do "komentarzów" jest odpowiedni komponent.
    --
    Mój priv to nie helpdesk.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz bogdan awatar
    Dołączył
    21-03-2007
    Skąd
    andrychów
    Wpisy
    42
    Punkty
    11

    Domyślny

    Wiem na czym to polega ale cała ta dyskusja kiedy tłumaczenie 1.5 i te psy wieszane w koło ogrom pracy garstki ludzi włożonej w to co maja do dyspozycji wszyscy którzy chcą tylko tu zajrzeć a niekiedy otrzymać natychmiast pomoc i do tego jeszcze pretensje co tak wolno ręce opadają jak sie to czyta.

    Trochę umiaru i taktu proszę.

  4. #13
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    A ja poproszę o kropki i przecinki ;) Główny temat wątku się rozmywa.
    Witaminy | Ziołolecznictwo
    "Paczem" do "komentarzów" jest odpowiedni komponent.
    --
    Mój priv to nie helpdesk.

  5. #14

    Domyślny

    Przepraszam, ze wtrace ale zaciekawil mnie temat Szkolenia z Joomla ???
    Moge prosic o sprecyzowanie tematu, gdyz moze jestem zainteresowany. Chetnie dowiem sie czegos wiecej. Jak to sie mowi czlowiek uczy sie cale zycie.

    pozdrawiam


    ps.:
    aha nie czytalem watku od samego poczatku, bo gdybym to zrobil mojego postu by tu nie bylo.
    przepraszam za zasmiecanie moj blad. Myslalem, ze watek dotyczy czegos zupelnie innego.
    Ostanio edytowane przez mard : 07-02-2008 16:42

  6. #15
    Debiutant
    Dołączył
    15-02-2008
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witajcie
    krążę po internecie od tygodnia w nadzieii, że znajdę jakieś kursy lub szkolenia z CMS'a i joomla chyba spełniłaby moje oczekiwania. Przeczytałam Waszą dyskusję od początku i ... co z tego wszystkiego wynika dla takiego laika jak ja? Wspaniale, że istnieje taka społeczność i Polskie Centrum Joomla! Ale nie jestem tego wstanie zrozumieć tylko w ten sposób, tylko wirtualnie (jestem mamą 2 brzdąców...). Trzeba mi dosłownie łopatologicznie wszystko wyjaśnić (blondynka nie jestem)... I przydałyby się kursy... Do Zwiastuna: takich osób jest więcej, którzy potrzebują innej formy przekazu wiedzy..
    Pozdrawiam i popieram

  7. #16
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 11:01

  8. #17
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Agness321 Zobacz wiadomość
    2 brzdąców...). Trzeba mi dosłownie łopatologicznie wszystko wyjaśnić (blondynka nie jestem)
    Pozdrawiam tych małych brzdąców - mam nadzieję że nie będą przeszkadzać mamie w nauce CMS-ów.

    A jeśli chodzi o łopatologiczne przedstawienie podstaw Joomla to raczej nie da się jaśniej niż na pomoc.joomla.pl oraz demo.joomla.pl oraz czasami na naszym forum. ;)

    Joomli nie da się nauczyć "na sucho" to musi być jednoczesna lektura jakiegoś tekstu pomocy oraz praca na jakiejś zainstalowanej Joomla. Tak aby od razu sprawdzać co dana funkcja powoduje.

  9. #18
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241
    Jak zwykle tyle złości i żalu w postach... no cóż.
    A szkolenia były organizowane (w lutym 2008), ale chętnych nie było... więc nie wiem jak to się ma do w/w postów. Więcej szczegółów nie zdradzę, żebym teraz po uszach od kolegów nie oberwał, że coś się dzieje w tym temacie.
    Ale wyłącznej licencji na szkolenia z Joomla! nie ma nikt, więc "dyskusja zbędna"
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  10. #19
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 11:01

  11. #20
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Agness321 Zobacz wiadomość
    Do Zwiastuna: takich osób jest więcej, którzy potrzebują innej formy przekazu wiedzy.
    Pozdrawiam i popieram
    Ja to wiem od dość dawna, a PeFik się właśnie dowiedział. Organizacja kursu pociąga za sobą koszty, mniejsze, większe, nieważne. I choć z zamysłu organizacji kursów się nie wycofujemy, to tymczasem na ryzyko, że na 20 miejsc zgłosi się osób 10, potwierdzi 8, a przyjedzie 5 albo 3, raczej szans nie ma.

    Tymczasem, uwierz - gdy się zdecydujesz na ten pierwszy krok - zainstalowanie Joomla!, reszta "sama Cię nauczy". Ściągnij odpowiedni pakiet XAMP (WAMP na Windows), zainstaluj (samo się robi) , wrzuć rozpakowany pakiet Joomla ! do katalogu htdocs/joomla, wpisz w przeglądarce: localhost://joomla, a resztę masz na ekranach.
    Jak coś nie wyjdzie, a nie znajdziesz informacji w poradnikach, pisz na forum.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •