Szkolenia z Joomla - Strona 3
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 63

Temat: Szkolenia z Joomla

  1. #21
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Organizacja kursu pociąga za sobą koszty, mniejsze, większe, nieważne. I choć z zamysłu organizacji kursów się nie wycofujemy, to tymczasem na ryzyko,
    Jednak dorzucę swoje "trzy grosze" w temacie kursów a bardziej środków na nie.

    Od kilku lat mamy coś takiego jak EFS a teraz to się nazywa PO Kapitał Ludzki (Program Operacyjny - nie mylić z jedną taka partią) część pieniędzy z niego pójdzie właśnie na inwestycje "w ludzi" czyli po prostu różnego rodzaju mniej lub bardziej dziwne czasami szkolenia. ;) Wiele instytucji majacych osobowość prawną i częściowo środki na przeprowadzenie projektu(płatne po a nie przed) korzysta z tych funduszy organizując szkolenia np. dla osób pracujących a zagrożonych bezrobociem albo co teraz będzie priorytetem czyli grupą wiekową 50+.

    Może wartałoby się "wstrzelić" w ten temat choć temat na początek nie jest łatwy. Owszem może na początek nie od razu z własnymi szkoleniami ale jako jak to brzydko brzmi "podwykonawcy" którzy poprowadzą część szkoleń dotyczących Joomla w ramach jakiegoś "kursu komputerowego dla osób 50+".

    Więcej szczegółów chyba nie mam sensu pisać gdyż zrobi się z tego mocny offtopic. ;)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-03-2008
    Wpisy
    26
    Punkty
    10

    Witam

    myśle ze rozsądnym rozwiązaniem będzie tworzenie szkoleń kursów z jomli w każdy możliwy sposób a powyższy pomyszy pomysł popieram

  4. #23
    anet
    Gość

    Domyślny Korzystaj i ciesz się?

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    W mojej koncepcji życia wciąż się po prostu nie mieści, że mógłbym wziąć i wykorzystywać czyjąś pracę, nie odwzajemniając swoim wkładem, wsparciem, współuczestnictwem, tego, co mi darowano.
    Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License*.

    *Celem licencji GNU GPL jest przekazanie użytkownikom czterech podstawowych wolności:
    1. wolność uruchamiania programu w dowolnym celu (wolność 0)
    2. wolność analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb (wolność 1)
    3. wolność rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu (wolność 2)
    4. wolność udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność (wolność 3).

    Jeżeli program nie gwarantuje użytkownikowi chociaż jednej z powyższych wolności, wówczas, według FSF, nie może być uznany za Wolne Oprogramowanie.
    Ostanio edytowane przez anet : 10-03-2008 23:40

  5. #24
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A ktoś Ci czegoś zabrania?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #25
    anet
    Gość

    Domyślny

    No właśnie. A Panu, Panie Stefanie?

  7. #26
    Debiutant
    Dołączył
    24-06-2006
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    A może?...

    Cytat Wysłane przez bogdan Zobacz wiadomość
    Witam
    Pisałem już wcześniej w którymś poście ze jestem początkujący w kwestii stron WWW, CMS i wszystkiego co się z tym wiąże. Postawiłem sobie stronę na Joomla, wiedza jaką otrzymałem od Zwiastuna i wszystkich którzy poświęcili swój własny czas= pieniądze za friko abym mógł wpisać www.joomla.pl i czerpać wiedzę garściami, w tym serwisie jest wszystko czego potrzeba aby sobie stronkę odpalić.

    I przychodzi sobie pan X i sobie myśli, jak mam coś za darmo i sprzedam to, za ileś tam PLN to mam 100 % zysku, panie X wiedza kosztuje prócz tego jest na świecie jeszcze coś takiego jak moralność lojalność uczciwość itd. banały ???? same to po co pan tu przyszedł ???? upsss.... odcisk

    Pozdrawiam bogdan

    Ps. Czekam na przycisk $
    Panowie.
    Ktokolwiek bierze udział w tej ze wszech miar pożytecznej przygodzie, jaką jest Joomla! i stosuje się do obowiązujących norm, regulaminów, licencji itp. itd. nie możemy mu mówić: won "ćwoku", bo nie wniosłeś nic do Polskiego Centrum Joomla!. Nie wszyscy muszą być twórcami i nie tylko po to istnieje Polskie Centrum Joomla!, żeby wnosić.
    Ktoś jest specjalistą od Joomla, VirftueMarta lub innych komponentów a ktoś inny jest dobry w organizowaniu szkoleń czy logistyce. Jeśli ktoś taki chce się włączyć do tej przygody, to wnosi do propagowania idei Joomla! swój udział. Tylko przyklasnąć.
    Dodam, że nie spotkałem w swej karierze dobrego programisty, który byłby jednocześnie dobrym organizatorem imprez i na odwrót.
    Dlatego uważam, że dobrze jest jeśli każdy robi to, co najlepiej potrafi. Tak więc niech Zwiastun się nie unosi i zajmie się tym, co najlepiej potrafi a ktoś inny niech zorganizuje szkolenie Joomla!, bo słaby z niego programista ale polubił Joomla! i chciałby się czegoś nauczyć.

    I jeszcze jedno. Ja traktuję Polskie Centrum Joomla! jako organizację wyższej użyteczności publicznej. I jeśli widzę, że ktokolwiek na tym forum traktuje PCJ, jak swój folwark, strasznie mnie wkurza. Zarówno taki, co chce mieć tu tablicę ogłoszeń za darmo, jak i taki, co to wszystko wie najlepiej.
    Epoka tych, co wiedzieli wszystko najlepiej i mieli jedynie słuszną radę na to, jak urządzić ład społeczny dawno minęła. I wiemy, co po niej zostało.
    Proponuję więc: "Róbmy swoje..." i trochę pokory... i życzliwości dla maluczkich :cool:

    P.S.
    Jeśli ktoś wziął pieniądze za postawienie komuś serwisu na Joomla!, to na pewno wie, że nie wziął pieniędzy za friko. Jeśli ktoś myśli inaczej, to zapewne poza prostą instalacją Joomla! nigdy nic więcej nie udało mu się zrobić.
    Ostanio edytowane przez virtu : 15-03-2008 07:58

  8. #27
    Blokowany
    Dołączył
    09-08-2008
    Wpisy
    154
    Punkty
    9

    Domyślny

    yyy... no to ja dorzucę 3 grosze... Jesli coś jest "OPEN" to brać i korzystać.
    Wielki szacun dla Twórców i tych którzy mają swój wkląd w propagowanie...Ale powiem szczerze, takei szkolana by sie przydały. Fora to świetna sprawa, ale czasami ciezko znaleźć informacje, które są nam potzrebne.
    A szkolenie - wiedza w pigułce + usystematyzowana w jakiś sposób wiedza z zakresu Joomla w postaci polskiej dokumentacji i indeksu problemów i ich rozwiązania, jest znacznei lepszym narzędziem niż jakiekolwiek forum.
    Mówię to z pozycjui początkujacego.
    Dla userów zaawansowanych forum jest jak myślę idealnym miejscem "dopytaywania" się.
    A że usystematyzowanie wiedzu zawartej na forum, organizacja szkolenia i jego przeprowadzenie to praca - uważam, ze nei ma w tym nic złego.
    A co do "Ojców zalożycieli" - a może by tak się cieszyć z takich innicjatyw - zasialiście i są plony...
    Fakt, że nie wy je zbieracie (bo sami szkoleń o ile wiem nei robicie) ale pzresczepiliście świetną ideę i ja propagowaliście...
    Znając życie po takim szkoleniu dojdzie wam kolejna fala userów forum... na którym jesteście mistrzami i autorytetami...
    I tego wam nikt nie odbierze...

  9. #28
    Debiutant
    Dołączył
    21-07-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    A ja mam pytanie zwiazane z tym szkoleniem . Czy planujecie takie zrobic na śląsku ? może katowice ?

  10. #29
    Bywalec
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    185
    Punkty
    10

    Domyślny Kurs joomla

    Zapraszamy na kursy Joomla

    http://www.kursy-komputerowe.com/budowanie-portalu.html

    przewidziane są także szkolenia 1 dniowe, wkrótce szczegóły !!

    pozdrawiam
    irek

  11. #30
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    dyplom dodajesz ?

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •