Szkolenia z Joomla - Strona 3
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 63

Temat: Szkolenia z Joomla

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Agness321 Zobacz wiadomość
    Do Zwiastuna: takich osób jest więcej, którzy potrzebują innej formy przekazu wiedzy.
    Pozdrawiam i popieram
    Ja to wiem od dość dawna, a PeFik się właśnie dowiedział. Organizacja kursu pociąga za sobą koszty, mniejsze, większe, nieważne. I choć z zamysłu organizacji kursów się nie wycofujemy, to tymczasem na ryzyko, że na 20 miejsc zgłosi się osób 10, potwierdzi 8, a przyjedzie 5 albo 3, raczej szans nie ma.

    Tymczasem, uwierz - gdy się zdecydujesz na ten pierwszy krok - zainstalowanie Joomla!, reszta "sama Cię nauczy". Ściągnij odpowiedni pakiet XAMP (WAMP na Windows), zainstaluj (samo się robi) , wrzuć rozpakowany pakiet Joomla ! do katalogu htdocs/joomla, wpisz w przeglądarce: localhost://joomla, a resztę masz na ekranach.
    Jak coś nie wyjdzie, a nie znajdziesz informacji w poradnikach, pisz na forum.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Organizacja kursu pociąga za sobą koszty, mniejsze, większe, nieważne. I choć z zamysłu organizacji kursów się nie wycofujemy, to tymczasem na ryzyko,
    Jednak dorzucę swoje "trzy grosze" w temacie kursów a bardziej środków na nie.

    Od kilku lat mamy coś takiego jak EFS a teraz to się nazywa PO Kapitał Ludzki (Program Operacyjny - nie mylić z jedną taka partią) część pieniędzy z niego pójdzie właśnie na inwestycje "w ludzi" czyli po prostu różnego rodzaju mniej lub bardziej dziwne czasami szkolenia. ;) Wiele instytucji majacych osobowość prawną i częściowo środki na przeprowadzenie projektu(płatne po a nie przed) korzysta z tych funduszy organizując szkolenia np. dla osób pracujących a zagrożonych bezrobociem albo co teraz będzie priorytetem czyli grupą wiekową 50+.

    Może wartałoby się "wstrzelić" w ten temat choć temat na początek nie jest łatwy. Owszem może na początek nie od razu z własnymi szkoleniami ale jako jak to brzydko brzmi "podwykonawcy" którzy poprowadzą część szkoleń dotyczących Joomla w ramach jakiegoś "kursu komputerowego dla osób 50+".

    Więcej szczegółów chyba nie mam sensu pisać gdyż zrobi się z tego mocny offtopic. ;)

  3. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-03-2008
    Wpisy
    26
    Punkty
    10

    Witam

    myśle ze rozsądnym rozwiązaniem będzie tworzenie szkoleń kursów z jomli w każdy możliwy sposób a powyższy pomyszy pomysł popieram

  4. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 10:01

  5. #5
    Blokowany
    Dołączył
    09-08-2008
    Wpisy
    154
    Punkty
    9

    Domyślny

    yyy... no to ja dorzucę 3 grosze... Jesli coś jest "OPEN" to brać i korzystać.
    Wielki szacun dla Twórców i tych którzy mają swój wkląd w propagowanie...Ale powiem szczerze, takei szkolana by sie przydały. Fora to świetna sprawa, ale czasami ciezko znaleźć informacje, które są nam potzrebne.
    A szkolenie - wiedza w pigułce + usystematyzowana w jakiś sposób wiedza z zakresu Joomla w postaci polskiej dokumentacji i indeksu problemów i ich rozwiązania, jest znacznei lepszym narzędziem niż jakiekolwiek forum.
    Mówię to z pozycjui początkujacego.
    Dla userów zaawansowanych forum jest jak myślę idealnym miejscem "dopytaywania" się.
    A że usystematyzowanie wiedzu zawartej na forum, organizacja szkolenia i jego przeprowadzenie to praca - uważam, ze nei ma w tym nic złego.
    A co do "Ojców zalożycieli" - a może by tak się cieszyć z takich innicjatyw - zasialiście i są plony...
    Fakt, że nie wy je zbieracie (bo sami szkoleń o ile wiem nei robicie) ale pzresczepiliście świetną ideę i ja propagowaliście...
    Znając życie po takim szkoleniu dojdzie wam kolejna fala userów forum... na którym jesteście mistrzami i autorytetami...
    I tego wam nikt nie odbierze...

  6. #6
    Debiutant
    Dołączył
    21-07-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    A ja mam pytanie zwiazane z tym szkoleniem . Czy planujecie takie zrobic na śląsku ? może katowice ?

  7. #7
    Bywalec
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    185
    Punkty
    10

    Domyślny Kurs joomla

    Zapraszamy na kursy Joomla

    http://www.kursy-komputerowe.com/budowanie-portalu.html

    przewidziane są także szkolenia 1 dniowe, wkrótce szczegóły !!

    pozdrawiam
    irek

  8. #8
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    dyplom dodajesz ?

  9. #9
    Bywalec
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    185
    Punkty
    10
    oczywiście
    Certyfikat

  10. #10
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Takie szkolenia tylko znacznie taniej niż w Warszawie - organizowane są także we Wrocławiu. Zobaczcie np. ofertę Quali.pl. Najbliższe już 10 stycznia 2009.
    Ostanio edytowane przez PeFik : 25-12-2008 19:23
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •