Nie pokazują się nowe artykuły Joomla 1.5.0 na serwerze nazwa.pl
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Nie pokazują się nowe artykuły Joomla 1.5.0 na serwerze nazwa.pl

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-01-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny Nie pokazują się nowe artykuły Joomla 1.5.0 na serwerze nazwa.pl

    Witam,

    Zrobiłem serwis na Joomla 1.5.0, na swoim komputerze, gdzie mam zainstalowanego apache, php i msql. Wszystko było ok dopóki nie zainstalowałem joomli na serwerze nazwa.pl Instalacja przebiega gładko (jest jedno ostrzeżenie o globals, nie pamiętam dokładnie o co chodzi) Loguje sie do panelu administracyjnego. Przegrałem moją templatkę i okazało się że po dodaniu artykułów nie pokazują się na stronie. Przetestowałem na templejtach dodanych do joomli i to samo. Próbowałem podlinkować zapisany artykuł bezpośrednio pod menu i wyskakuje mi błąd 404. Zainstalowałem joomle ponownie wraz z przykładowymi wpisami do bazy i ten sam problem. Newsy pokazują się tylko te, które były wpisane automatycznie przez instalatora a nowych nie widać...
    Czy spotkał się ktoś z takim problemem? Mi już ręce opadły i nie mam pomysłu jak to dalej rozwiązać.:mad:

    Jeszcze jedno, Jeżeli dodaję jakiś tekst do już istniejących artykułów to pojawia się bez problemu. Problem dotyczy tylko nowych treści, wtedy mam taką informację w oknie błędu 404:

    Article #44 not found
    Teraz dopiero zauważyłem, że teksty nie chcą się publikować. Mimo zaznaczenia published artykuł jest oznaczony że nie jest opublikowany. Na swoim komputerze nie miałem takiego problemu.
    Ostanio edytowane przez 5k18a : 27-01-2008 23:35

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez 5k18a Zobacz wiadomość
    Natomiast wpis fizycznie istnieje w bazie, bo mogę go sobie edytować w zakładce article manager.
    A czy zaznaczyłeś opcje "publikacja" przy tworzonym przez ciebie artykule?

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-01-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    A czy zaznaczyłeś opcje "publikacja" przy tworzonym przez ciebie artykule?
    Oczywiście. Ale po długim czasie znalazłem rozwiązanie.... W polu "Finish Publishing" mam w każdym wpisie automatycznie dodawaną datę 1970. To juz chyba problem ze strony nazwa.pl Sprawdzałem wszystkie możliwości oprócz tej... I pół dnia zmarnowałem

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    20-03-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez 5k18a Zobacz wiadomość
    Oczywiście. Ale po długim czasie znalazłem rozwiązanie.... W polu "Finish Publishing" mam w każdym wpisie automatycznie dodawaną datę 1970. To juz chyba problem ze strony nazwa.pl Sprawdzałem wszystkie możliwości oprócz tej... I pół dnia zmarnowałem
    patrz, ja z kolei zauważyłem od razu, ale pomyślałem, że przeszła data po prostu oznacza 'opublikuj na zawsze'. a tak, dzięki Tobie, mam rozwiązanie od ręki (tymczasowe, ale zawsze).

    wyrazy,
    piachoo

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •