Marketplace po polsku
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Marketplace po polsku

  1. #1

    Domyślny Marketplace po polsku

    Witam!

    Zainstalowałem Marketplace 1.3.1 PL. Wszystko pięknie, tylko nie wiem, jak uaktywnić polski język. W konfiguracji nie ma żadnej takiej opcji. Przeszukałem pliki - też nic nie widzę, choć widać, że skądś język jest czytany.

    Gdzieś przeczytałem, że trzeba mieć JoomFisha, ale nie pomogło.

    Jakieś pomysły?
    Marcin

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez cho_mik Zobacz wiadomość
    Zainstalowałem Marketplace 1.3.1 PL. Wszystko pięknie, tylko nie wiem, jak uaktywnić polski język. W konfiguracji nie ma żadnej takiej opcji. Przeszukałem pliki - też nic nie widzę, choć widać, że skądś język jest czytany.
    Nie wiem w czym masz problem. Przed chwilą zainstalowałem paczkę stąd na swojej Joomli 1.0.13 JIE ISO bez zadnych problemów. Język polski odpalił sie domyślnie. Napisz jaką masz wersję joomli gdzie hosting bo chyba w tym problem. No i podaj adres stronki. ;)

  4. #3

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    Nie wiem w czym masz problem. Przed chwilą zainstalowałem paczkę stąd na swojej Joomli 1.0.13 JIE ISO bez zadnych problemów. Język polski odpalił sie domyślnie. Napisz jaką masz wersję joomli gdzie hosting bo chyba w tym problem. No i podaj adres stronki. ;)
    Stronkę mam lokalnie, na Wampie. Joomla 1.0.13 JIE UTF. Marketplace'a przekonwertowałem do UTF-a.

    Joomfish zadziałał, po prostu wcześniej zmieniałem w adminie. Ale to nie jest rozwiązanie, bo nie chcę mieć możliwości zmiany języków na stronie.

    Z ostatniej chwili... Trzeba było zmienić w konfiguracji globalnej | "Lokalizacja" zmienić kod kraju na pl_PL.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •