Rozmieszczenie modulow
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Rozmieszczenie modulow

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-08-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny Rozmieszczenie modulow

    Mam pewnien dylemat, otoz:

    Mam poziome menu a pod menu chce wyswietlac wszystkich podstron wybieranych przez linki w menu. Czyli nic nadzwyczajnego.

    Chce jednak zrobic cos takieg. Mam nadzieje, ze wytlumacze to tak by mozna bylo zrozumiec o co chodzi.

    Otoz, zakladam ze strona ma szerokosc 800px i taka szerokosc tez zajmuje moje poziome menu. Pod menu ma byc wyswietlana zawartosc poszczegolnych podstron i rowniez informacje te maja byc wyswietlane w tej calej szerokosci.

    Jednak, strona glowna ktora sie otwiera ma zawierac kilka pozycji (czesci). Czyli maja sie na niej pojawiac aktulanosci i one maja zajmowac jakies 200px szerokosci, po ich prawej stronie ma byc kolejny modul ktory bedzie wyswietlal jeszcze cos innego a pod tym modulem ma byc jeszcze inny, ktory bedzie rowniez zajmowal cos innego.

    I teraz po kliknieciu w inny link menu, ma byc wysietlana informacja na calej szerokosci strony glownej. Bo teraz to jak robie, to informacje te wyswietlaja mi sie w tej czesci z artykulami, ktora ma szerokosc 200px a chce by wyswietlalo sie to na calej szerokosci strony.

    Czy da sie to zrobic?

    Dla ultawienia pokazuje wizualnie jak to ma wygladac. Tylko teraz pytanie jak to zrobic w praktyce. Napewno sie da, tylko jak

    http://www.cafe.k-k.pl/uklad1.jpg

    z gory serdeczne dzieki za wskazowki.

    Adres strony gdzie to wlasnie robie to: http://www.spzalesie.egmina.info/

    -----------------------------

    Kurcze chyba umiescilem to w zlym miejcu ;/ jesli jakis mod moze to niech usunie ten post z tego dzialu. sorki
    Ostanio edytowane przez dafy : 29-01-2008 21:35

  2. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-01-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam

    Faktycznie chyba powinieneś to umieścić w innym dziale ;-)

    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Jeżeli chcesz aby te moduły wyświetlały się tylko na stronie startowej i po naciśnięciu w menu przycisku "start", to takie opcje znajdziesz w konfiguracji poszczególnych modułów. W Twoim przypadku musisz skonfigurować moduły wyświetlające się na stronie głównej w sekcji " Przypisz do stron | pozycji menu" na np. mainmenu l start - zakładając że masz tak nazwane menu górne.

    pozdrawiam
    dariusov77

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •