lista artykółów w sekcji
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: lista artykółów w sekcji

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-01-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny lista artykółów w sekcji

    Szukam dodatku do v1.5 tworzącego listę artykółów w postaci linków, z wybranej kategorii. Moduł standardowo zamieszczony w joomli tworzy liste przypadkowo wybranych artykółów z całego serwisu, a ja chce stworzyć dynamiczne menu, żeby każdy wpis nowego artykułu był automatycznie dodawany do listy.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 11:48

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-01-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Popełniłem mały błąd w tytule.
    Nie chodzi mi o robienie bloga z kategorii, bo wyświetla w content się jako lista z filtrem itd... Ja potrzebuje stworzyć dynamiczne menu w lewym panelu
    które by wyglądało tak:
    <ul>
    <li>link do artykuł1</li>
    <li>link do artykol2</li>
    itd...
    </ul>
    Takie menu chcę wygenerować dla poszczególnych sekcji z jednej wyznaczonej kategorii.

    Mam zrobione to na tej stronie www.zenex.com.pl/serwis (strona w budowie). Kiedy wchodzisz np do zakładki "bezpieczenstwo" to po lewej stronie pokazuje się lista artykułów, ale jest ona zrobiona jako zwykłe menu i po dodaniu kolejnego artykułu trzeba tworzyć nowy wpis do menu. Pozatym nie zachowuje się struktura i zamiast takiej lokacji strona główna>geotekstylia>jakiś artykół mam strona główna>jakiś artykół Dotego strona będzie administrowana przez osobę, która nie zna się najlepiej na tym i chcę aby nowy artykół po dodaniu go do odpowiedniej kategorii i sekcji pojawiał się jako nowy wpis w menu bocznym.

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 11:48

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-01-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    No niestety nie ma takiej możliwości. Mam tylko do dyspozycji newsflasha, który pokazuje jeden artykuł z wyznaczonej kategorii i to w postaci intro tekstu. I jeszcze drugi moduł latest news, który losowo wybiera artykuł z całej strony...

  7. #6
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 11:49

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kurtz Zobacz wiadomość
    nikt nie robi ostatecznych serwisów na j! 1.5, za wcześnie i nie ma jeszcze stabilnej v.
    Kurtz uściślajac Twoją wypowiedź to warto zaznaczyć iz jest już "Joomla 1.5 Stable" ale rzeczywiście sam testowałem i z tym "stable" to na razie możemy mówić że jest w nazwie. ;)
    5k18a - proponuję Ci abyś skorzystał z rady kurtz-a i uruchomił swoją stronę na J! 1.0.13.

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Stworzyć kopie modułów Nowości lub Popularne dla każdej kategorii.Ustal ilośc wyświetlanych pozycji na bardzo dużo. I po sprawie

    PS: Joomla 1.5 jest oznaczona jako wydanie stabilne, bo jest wydaniem stabilnym! Warto sobie wszakże uświadomić, że stabilne w OS oznacza gotowe do wykorzystania w realizacjach. Ale wcale nie znaczy, że doskonałe. To nie jest edycja GOLD, a jeno stable, na dodatek 1 wersja.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •